Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Διαφημίσεις τσιγάρων παντού. Το κάπνισμα να θεωρείται μαγκιά και απόλαυση και όχι όπως τώρα ντροπή κι αδυναμία.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Πρώτη φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #158617 από Thgshhcde στις 06 Ιουνίου 2022, 6:14πμ

Thgshhcde

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειαα σας
Λοιπόν, χρειάζομαι τη βοήθεια σας. Μετά από ένα χρόνο μαζί, αποφασίσαμε με το αγόρι μου να κάνουμε σεξ.Το θέμα είναι ότι είμαι παρθένα κ δε του το έχω πει γιατί ντρέπομαι. Παρόλα αυτά πιστεύω ότι θα το καταλάβει και δε θέλω γιατί θα με φέρει σε δύσκολη θέση. Πρέπει να του το πω καλύτερα?
Αν εσείς έχετε κάνει, πως ήταν η πρώτη σας φορά; Έχω λίγο άγχος γιατί αυτός το έχει ξανακάνει ενώ εγώ όχι.
Μπορείτε να μου δώσετε κάποια τιπς σχετικά με αυτό?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158621 από Katee75 στις 08 Ιουνίου 2022, 6:06πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
Καταρχάς,είσαστε έναν χρόνο μαζί και δεν έχετε κάνει τίποτα,ενώ το αγόρι σου είχε προχωρήσει στο παρελθόν?μου φαίνεται περίεργο.

Ποιος ο λόγος να είσαι με έναν άνθρωπο που θα σε φέρει σε δύσκολη θέση αν μάθει κάτι τόσο φυσιολογικό?. Κανονικά δεν θα έπρεπε να σε νοιάζει καθόλου τι θα πει.Και άμα δεν του άρεσε, υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.

Ωστόσο,πιστεύω πως πρέπει να το μάθει για να ξέρει πως θα φερθεί.

Η πρώτη μου φορά θα σου πω ότι δεν ήταν ευχαριστη.Όχι γιατί δεν μου άρεσε σαν πράξη,απλά έγινε με λάθος άτομο που δεν μου φερόταν ωραία.Οπότε σκέψου το δίπλα αν θες να κάνεις κάτι.

Όσο για τα tips,δεν μπορώ να σου πω κάτι συγκεκριμένο.Καθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και πρέπει να δοκιμάσουμε για να δούμε τι αρέσει στον άλλον.
Θα σου πω μόνο να κάνετε πολλά προκαταρκτικά για να μην πονέσεις και οι κινήσεις σου να είναι ήρεμες στην αρχή,όχι ατσουμπαλες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login