Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το Linux είναι φιλικό προς τον χρήστη. Δεν είναι φιλικό σ' αυτόν που αγνοεί και στον ηλίθιο.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

θεμα με το αγορι μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #158797 από don't touch στις 01 Αυγούστου 2022, 10:18πμ

don't touch

Εικονίδιο
μέλος από: 22/7/2022
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας. Θα ήθελα άπλα την γνώμη σας για ένα ζήτημα. Έχω σχέση εδώ και 7 μηνες (ίσως όχι και πολύ καιρό )και έχουμε σχέση εξ αποστάσεως. Τον έχω δει μόνο μια φορά από κοντά άλλα δεν είναι αυτό το κύριο πρόβλημα μου. Εχει απο την αρχη της σχεσης μας που ζηλεύει συνεχεία δηλαδή θα βγω έξω με το σκυλακι μου ,θα μιλήσουμε σε κληση ,θα ακούσει αντρικη φωνή γύρο μου και χωρίς καν να μιλάει σε έμενα αρχίζει ο δικός μου τα δικά του. Μια μέρα ήμασταν σε κλήση στο ντισκορντ βλέπαμε ταινία και μετά ήθελε να μου δείξει κάτι στο Facebook του και έτυχε εκείνη την ώρα να του στείλει η κολλητή του. Βλέπω στην συνομιλία εκείνος να την αποκαλεί αγαπούλα, να στέλνουν emoji φιλί και εκείνη να του λέει σε αγαπώ. Κατα πόσο εσείς πιστεύετε ότι είναι κολλητοί; μου έχει πει ότι έμεναν κιόλας παλιά μαζί (τωρα μενει μονος )και επίσης μου είπε ότι είναι εκείνη που τον έσωσε όταν είχε κάποιες τάσεις (νομίζω καταλαβαίνεται τι εννοώ σε αυτό το σημείο). Απο την μια κατανοώ το δέσιμο τους άλλα από την άλλη το θεωρω λιιιιιιιιιιιγο υπερβολή για φίλους. Οπως επίσης μιλάει μαζί της στο τηλεφωνο και μου λέει ψέματα ότι μίλαγε με την μάνα του ή πηγαίνει σπάνια σπίτι της και αντί να μου πει πάω στην τάδε μου λέει πάω για νυχιά (επειδή έχει ένα θέμα και πηγαίνει και του τα κάνει γιατί μάλλον αυτό είναι το επαγγελμα της; δεν έχω καταλάβει πλήρως γιατί αποφεύγει να μου μιλήσει για εκείνη) και το θεμα ειναι πως αν δεν μου κρυβοταν δεν θα ειχα κανενα προβλημα να πηγαινει στην κοπελα γιατι θα ηξερα οτι οντως δεν τρεχει κατι όμως έμαθα πάλι καταλαθος ότι πηγαίνει σε εκείνη για τα νυχιά του , τόσο καιρό νόμιζα ότι πηγαίνει σε κάποιο μαγαζί ας πούμε (με συγχωρείται δεν ξερω πως τα λένε). δεν ξερω εχουν μαζευτει πολλα και επειδη εμενα με γνωρισε πιο μετα ενω την κοπελα αυτη την ξερει 4 χρονια μηπως ειμαι υπερβολικη αλλα με τρωει πολυ ολο αυτο και δεν μου καθεται καθολου καλα. Εσάς ποια η άποψη σας πάνω σε αυτό ;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #158801 από Katee75 στις 02 Αυγούστου 2022, 2:18πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα αφήσω όλα τα άλλα στην άκρη και θα καταλάβεις από αυτό που θα σε ρωτήσω τι πρέπει να κάνεις.

Θεωρείς φυσιολογικό το αγόρι σου να ζηλεύει μέχρι και τους περαστικούς στον δρόμο,ενώ ο ίδιος σου λέει τόσα ψέματα?πως το ανέχεσαι αυτό?

Η προσωπική μου άποψη είναι ότι αυτή η σχέση κάνει κακό μόνο σε εσένα.Και ανέχεσαι τα ψέματα που λέει δημιουργώντας σου ανασφάλειες και καταπιέζεσαι από την ζήλεια του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login