Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το πρόβλημα δεν είναι να βρεις τη λύση, αλλά ότι πρέπει να τη δικαιολογήσεις και σε άλλους.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

Simera skeftomoun.......

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #43499 από ksanthoulla στις 02 Οκτωβρίου 2007, 9:17μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
g arketi wra,....ti skeftomoun??an yparxei ena tragoudi se olokliro ton kosmo,se opoiadipote glwssa,se kathe eidos mousikis ,p na min mila g agapi filiki í erwtiki...g xwrismo..g oneira..g anamniseis.....
polles fores me vriskw na koitaw g wra ton toixo akougwntas akoma kai trans kai na gemizw meskeyeis...pragmatika i mousiki kai oi stixoi,katafernoun ekatontades xronia twra,na mas allazoun..na mas diegiroun..na mas kanoun na niwthoume xaroumenoi í lipimeni...
na mporei i mlousiki na elegxei tis skeyeis mas,t vlemma mas kai genika oti vriskete sto yposeinidito..
3ipna palies agapes,sinais8imata kai anamniseis.......
pragmatika den fantazome ena kosmo dixws mousiki...8a einai itan enas kosmos dixws xrwmata..dixws mavro,aspro,,dixws t ouranio to3o.....les kai ena apolyto keno..egw zw g tin mousiki.....egw genni8ika g na aanapnew oso vriskome se avto ton kosmo g tin mousiki...KAI AS SKOTWNEI......

filakia....xxx
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43500 από senza paura στις 02 Οκτωβρίου 2007, 9:33μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Ρε Βίκυ πόσο δίκιο έχεις... Εγώ βέβαια για διαφορετικούς λόγους από 'σένα βρίσκω καταφύγιο στην μουσική... Κυρίως όταν είμαι κουρασμένος και νιώθω ότι δεν θα αντέξω αλλη μερά στο σχολείο και την προπόνηση... Αλλά το βράδυ ακούω μουσική ή άλλες φορές παίζω κιθάρα και είναι λες και όλη η κούραση φεύγει μαγικά... Και ξαφνικά γεμίζω δύναμη... Επηρεάζει πάρα πολύ την ψυχολογία μας...

ΥΓ: Να σου πω την αλήθεια πολλές φορές από αυτά που γράφεις, μου θυμίζεις πολύ την κοπέλα μου... Μερικές φορές αναρωτιέμαι αν είσαι εσύ...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43501 από ksanthoulla στις 02 Οκτωβρίου 2007, 9:42μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
yparxoun an8rwpoi me sxedon idio xaraktira...i kopela sou omws exei esena..kai fanatzome einai perifani gt tin agapas...enw emena...??xanete..........ton exasa..
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #43502 από senza paura στις 02 Οκτωβρίου 2007, 9:44μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Περήφανη; Εγώ πρέπει να είμαι περήφανος... Αλλά και εσύ να μην φοβάσαι, μην απογοητεύεσαι... Θα βρεις την πραγματική αγάπη... Είσαι πολύ μικρή ακόμα... Είσαι καλός άνθρωπος και το αξίζεις...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43503 από ksanthoulla στις 02 Οκτωβρίου 2007, 9:49μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
re senza vres ena tropo an 8es n ta leme k apo msn
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43504 από senza paura στις 02 Οκτωβρίου 2007, 10:04μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Εγώ θέλω, αλλά αν βάλω το mail μου εδώ δεν θα φάω ban? Webmaster , σε παρακαλώ μπορώ να δώσω με κάποιον τρόπο το mail μου στην Ksanthoula?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43505 από ksanthoulla στις 02 Οκτωβρίου 2007, 10:06μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
den eimai o webmaster alla mpes teen kai prive kai m t les:p
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43506 από provoskida στις 02 Οκτωβρίου 2007, 10:08μμ

provoskida

banned
μέλος από: 18/3/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Βάλε να ακούσεις Άσιμο. Μπορεί να αγριευτείς λιγάκι αλλά αν σου αρέσει και καταφέρεις να μην κόψεις καμιά φλέβα, μπορεί και να τον ξεχάσεις τον λεγάμενο. Η Μουσική είναι όπως προειπώθηκε και καταφύγιο. Ακόμα και οι κόμπρες όταν ακούνε μουσική παίζει να σηκωθούν και να χορέψουν. Για τον άνθρωπο βέβαια μπορεί να είναι και πολλά περισσότερα. Αν μου βάλεις για παράδειγμα εμένα να ακούσω Άντζελα στις 9 που ξυπνάω παίζει και να σου πετάξω κανένα τασάκι στο κεφάλι...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43507 από provoskida στις 02 Οκτωβρίου 2007, 10:13μμ

provoskida

banned
μέλος από: 18/3/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Εκτός και αν η Άντζελα δεν είναι μουσική. Πράγμα για το οποίο διαφωνώ αλλά και φοβάμαι μην παρεξηγηθεί η Άντζελα... (την ξέρω από κοριτσάκι, ίδια ηλικία έχουμε, κι αυτή 28 είναι)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43538 από ksanthoulla στις 03 Οκτωβρίου 2007, 4:23μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
vasika katalava oti sini8ws oi an8rwpoi akoune mousiki analoga me tin dia8esi tous...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login