Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μονογαμία είναι η καταπιεσμένη μορφή της πολυγαμίας.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Εκλογές!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163173 από sinaa στις 15 Φεβρουαρίου 2023, 12:30μμ

sinaa

Εικονίδιο
μέλος από: 12/2/2023
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ειμαι 17 και φέτος ψηφίζω πρώτη φορά.Δεν ξέρω ούτε τι πρεπει να κάνω ούτε τι να ψηφίσω.Δεν καταλαβαίνω γιατί με αγχωνει τόσο, τέλος πάντων απο οσα έχω ακούσει για το κάθε κόμμα δεν συμφωνώ με κανέναν(δεν εχω σκοπό να δημιουργήσω εντάσεις κτλ ξέρω ότι είναι ενα θέμα "ευαίσθητο")
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #163178 από Panos888 στις 20 Φεβρουαρίου 2023, 1:56πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 68 αποδεκτές 2

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(sinaa@15 Φεβρουαρίου 2023)
Ειμαι 17 και φέτος ψηφίζω πρώτη φορά.Δεν ξέρω ούτε τι πρεπει να κάνω ούτε τι να ψηφίσω.Δεν καταλαβαίνω γιατί με αγχωνει τόσο, τέλος πάντων απο οσα έχω ακούσει για το κάθε κόμμα δεν συμφωνώ με κανέναν(δεν εχω σκοπό να δημιουργήσω εντάσεις κτλ ξέρω ότι είναι ενα θέμα "ευαίσθητο")


Πολύ ωραίο θέμα και μπράβο σου που σε απασχολεί καθώς και μόνο αυτό δείχνει σοβαρότητα και προβληματισμό ενός ενεργού πολίτη που ενδιαφέρεται σοβαρά για τα κοινά.

Προσωπική άποψη είναι ότι (διαχρονικά θα έλεγα, από την εποχή του Καποδίστρια και μετά) πάμε για τον όσο γίνεται λιγότερο ''κακό''.

Η διαδικασία δεν είναι τίποτα, αλλά για να μην γράφω σεντόνια βρήκα ένα site https://popaganda.gr/stories/psifizis-proti-sou-fora-oriste-to-alfavitari-tou-protari/ (ελπίζω να επιτρέπεται).

Ταυτότητα εννοείται να έχεις, ενημερώσου για το κάθε κόμμα καθώς και για το πρόγραμμά του και μην επηρεάζεσαι από άλλους. Άκου απόψεις αλλά μέχρι εκεί.

Με το καλό!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login