Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ποτέ μην τα βάζεις με ένα γουρούνι. Και οι δυο θα βρωμίσετε αλλά το γουρούνι θα το ευχαριστηθεί.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Ανώτερος συνάδελφος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #167476 από mafa05 στις 16 Ιουνίου 2023, 11:57μμ

mafa05

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας.

Ερωτεύτηκα τον Σ. Συνάδελφο πριν μια εβδομάδα και αυτός δεν ξέρω αν νιώθει κάτι. Είναι περίπου γυρω στα 50 και πολύ γοητευτικός άντρας. Πάντα με κοιτάει επίμονα καθεμερα και λέμε γεια. Την άλλη μέρα μου έκλεισε μάτι πλησιάζοντας. Δεν μιλάμε πολύ γιατί δουλεύει τριγύρω. Ήμουν με τον άλλο συνάδελφο να κάνουμε κάτι δουλειά και ο Σ. με είδε και άγγιξε με τα χέρια του στο χέρι μου τρυφερα επειδή με συμπάθησε πολύ. Πολλή χαρά αυτός. Του έστειλα επαγγελματικό εμαιλ και αυτός απαντησε μόνο αυτό 👍. Δεν έχω ιδέα αν ενδιαφέρεται για μένα η όχι. Μήπως είναι ντροπαλός η φοβάται λόγω κουτσομπολιας στη δουλειά? Εσείς τι λέτε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167480 από kapapi04 στις 19 Ιουνίου 2023, 7:43πμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Αν είσαι πάνω από σαράντα όρμα και κράτα μια πισινή για στα πενήντα+, ο άντρας βγάζει όλα τα κόμπλεξ του
Αν είσαι κάτω από σαράντα μην μπεις στον κόπο καν
Ποντάρει στην γοητεία του καί έχει όποια θέλει
Θα είσαι ένα ακόμη τρόπαιο στην τροπαιοθήκη τού δαχτυλοδειχτουμενη στο εργασιακό περιβάλλον ότι σε πήρε και εσένα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login