Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο γάμος είναι η πραγματικότητα, η αγάπη είναι η ουτοπία. Μπέρδεψέ τα αυτά τα δύο και η τιμωρία θα είναι μεγάλη.
Σάββατο, 18 Μαΐου

pws gnwrisate...

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #47239 από *fatsa* στις 29 Φεβρουαρίου 2008, 3:55μμ

*fatsa*

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2008
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
εμένα ηταν μια σχετικά απλή γνωριμία..Ηταν εξετάσεις στο σχολείο στις9/6/06..μολις ειχαμε γραψει και πήγα με τισ φίλες μου στην κεφετερια της περιοχής...Εκεί δουλευε εκείνος..Δεν τον είχα δεί πολλες φορές πρίν και δεν τον ειχα προσέξει ιδιαιτερα..εκεινη τη μέρα ειχε ο κολλητος μ γενεθλια ο οποιος ειναι πρώτος ξαδερφός του..Κάναμε τα γενεθλια,γελασα πολυ με το Νίκο γιατι έχει τρομερό χιούμορ και απο εκεινη τη στιγμη ενιωσα κατι γι αυτόν.το βραδυ έστειλα μνμ στον κολλητο μου και του είπα πως ο ξαδερφος του μου αρεσει λιγο..Αυτός μάλλον του το είπε αν ακι μου είχε ορκιστει πως δν θα πεί τπτ σε κανενα..την άλλη μερα μου έστειλε μνμ(ολα τα είχε κανονίσει ο άτιιμος ο κολλητος μ)εγώ έπαθα!!αφου δεν το ξέρει κανείς πώς μ έστειλε?μηπως του αρέσω.?.αυτα και αλλα πολλα γυριζαν στο κεφάλι μου μεχρι να σκεφτώ τι να απαντήσω...
Μιλήσαμε λιγο στο τηλ και την άλλη μέρα βρεθήκαμε μαζζί με την παρέα..Γνωριστήκαμε σιγα σιγα και στις 3/7/06 δώσαμε το πρώτο μας φιλί σε μια καταπληκτική παραλία..Ηταν υπέροχο και τόσο ρομαντίκο..Στις 9/7/06 τα φτιάξαμε...και είμαστε έκομα μαζι..Ειμαι πολυ ερωτευμένη μαζί του αν και πέρασαν τοσοι μήνες..περναμε τέλεια μαζι και τον αγαπώ όσο τπτ άλλο..Μακάρι να μην χωρίσουμε ποτέ..
Καμιά φορά οι φίλοι μας προδίδουν αλλα αυτό βγαίνει σε καλό..Δεν νομίζεται πως αξιζε που του το ειπε?.εγώ το πιστέυω και το μωρό μου μου το αποδικνύει συνεχώς!!..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47279 από ritoula στις 02 Μαρτίου 2008, 10:19μμ

ritoula

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
8α σας πω και εγω πως γνωριστηκα με το αγορι μου.πριν εναμιση χρονο περιπου στα γενε8λια μου 4/10/06 ειχα κατεβει κατω στην πατρα με την κολλητη μου για να ψωνισουμε!ειμασταν εξω απο ενα μαγαζακι και κοιτουσαμε την βιτρινα.εγω προχωρησα λιγο πιο περα και περιμενα την φιλη μου να ξεκολλησει.οπως κοιτουσα τον δρομο κατι τραβηξε τα ματια μου προς ενα σημειο.εκει ηταν ο αντρεας μου με ενα μαυρο μηχανακι και περιμενε στο φαναρι.ξαφνικα δεν εβλεπα τιποτα και δεν μπορουσα να κουνη8ω κοιταζομασταν για λιγα λεπτα μεχρι που ξεκινησε και εφυγε.δεν μπορω να σας περιγραψω τι ενιωσα τοτε!κατα συμπτωση πηγαινε στο ιδιο σχολειο με την κολλητη μου.εκεινη την περιοδο το σχολειο μου ειχε καταλιψη και της φιλης μου ομως οχι(εκει που πηγαινε και ο αντρεας)ετσι λοιπον κα8ε πρωι για μια εβδομαδα πηγαινα απο τις 7:30 μεχρη τις 14:00 στο σχολειο του μηπως τον ξαναδω.ομως τιποτα!μια μερα εμα8α οτι 8α ειναι σε ενα παρτυ.ντυθικα βαφτηκα και πηγα.δεν ηξερα κανεναν αλλα δεν με ενοιαζε.περασε μια ωρα δυο ωρες εγω σαν κακομυρο καθομουν σε μια γωνια μονο μου και ξαφνικα ηρ8ε!ετρεμα ολοκληρη δεν ηξερα τι να κανω.ουτε που με κοιταξε τιποτα απολυτος.ακουσα απο μια κοπελα πως 8α κανει κατι μαζι της.εβαλα τα κλαματα και εφυγα σαν κυνηγημενη.τελικα ηταν ψεματα ουτε καν δεν ειχε ασχολη8ει με καμια κοπελα.μετα απο λιγες μερες βρηκα τον αρι8μο του και αποφασισα να τον παρω τηλ να του μιλησω.ομως...ηταν κλειστο!μολις ειδε την κληση μου με επερνε τηλ αλλα φοβομουν να το σηκωσω!μια μερα ξαναπηγα στο σχολειο του αλλα δεν ηταν παλι εκει.τοτε του εστειλα το πρωτο μηνυμα και του ειπα τι νιω8ω και οτι η8ελα μονο να τον γνωρισω.αυτος ΑΠΑΝΤΗΣΕ και μου ειπε να παω στο σχολειο του οποτε μπορω να γνωριστουμε.την επομενη μερα πηγα!εβρεχε και περιμενα απεξω μες το κρυο να ερ8ει ομως δεν ηρ8ε.μετα αρρωστησα και ημουν πολυ ασχημα παραλιγο για πνευμονια.μιλουσαμε με μηνυματα μεχρι που εγινα καλα και ξαναπηγα στο σχολειο του.ηταν εκει.ηρ8ε απο μονος του και μου μιλησε και πηγαμε και κατσαμε καπου και συζητουσαμε.συνεχως με κοιτουσε και μου χαμογελουσε και εδειχνε πως περνουσε ευχαριστα.μετα επρεπε να φυγει και μου ειπε να παμε μαζι μεχρι εξω.πηγαμε και ξαφνικα γυρισε να με φιλησει.εγω εκει αντεδρασα γιατι πιστψα οτι ηταν νωρις.τον φιλησα στο μαγουλο μου χαμογελασε και εφυγε.η εβδομαδα περασε ησυχα και ηρ8ε το σαββατο οπου μου εστειλε απο μονος του μηνυμα 4/11/06 ακριβως εναν μηνα μετα απο τα γενε8λια μου.πηγαμε σινεμα και μετα απο λιγο κα8ησαμε καπου και συζητησαμε.εκει ξεκινησαν ολα....Σαν παραμυ8ακι ηταν.σας τα γραφω και κλαιω,μαλλον επειδη ξερω την συνεχια.ηταν η πρωτη μου σχεση και εμενα αλλα και για αυτον.τον αγαπησα απιστεφτα.δεν σταματησα να κανω τρελες για αυτον τον αν8ρωπο και στην συνεχια.πανω απο ολα ηταν μια αθωα σχεση.απο την αρχη το τελος καλυτερα μην το πω.ειναι σκετη απογοητευση.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47285 από giorgakis στις 03 Μαρτίου 2008, 1:16πμ

giorgakis

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΕ ΤΟ CHAT ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47315 από *fatsa* στις 04 Μαρτίου 2008, 3:16μμ

*fatsa*

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2008
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
βρε ritoula πες μας τη συνεχεια....τι εγινε χωρισατε?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47326 από mariacat στις 04 Μαρτίου 2008, 4:55μμ

mariacat

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2007
μηνύματα: 109 αποδεκτές 0
Lene oti o prwtos erwtas menei aneksutilos stin kardia sou.Mia ap ta idia ki egw an k o dikos mou den exei vrei to dromo tou akomi.Imoun ena koritsaki pou evaze kapoion sto mati kai panta ton eixe.teleiws ston kosmo mou.apla pernage i wra.Mexri pou mia mera,6/9/06 kataftanw gia tin eggrafi mou sto sxoleio.Vlepw ena "paidi".Mou kopike i anasa.Ap tin prwti stigmi pou ton eida iksera oti tha perasw mauro xeimwna!Stin arxi ton perasa gia apofoito.ton evlepa apla na mpainovgainei sto sxoleio.Mexri pou mia wraia iliolousti mera,mpike stin taksi kai akousa auto to uperoxo"mazi tha kanoume to mathima tis fusikis"!Peritto na perigrapsw tin antidrasi mou.Ap thn arxi eixame mia polu idiaiteri sxesi.Eixame erthei konta,milousame san na gnwrize arketo kairo o enas ton allon.Mexri pou ksekinisan oi prwtes kouventes apo summathites mou oti kati sumvainei ap tin pleura tou.Ksekinisa na tou stelnw anonuma mhnumata an kai gnwrize me poia milaei mexri pou tou to eipa ki egw i idia.Se mia krufi sunantisi opws mou anoikse ta ftera etsi kai mou ta ekopse meta apo ena mina.Iksera pws to olo thema tis dithen sxesis mas-an kai den upirxe kati tetoio-eixe ftasei sto grafeio,stous mathites,ekeinos antimetwpize provlimata kai par olo pou mou eipe me liga logia pws thelei men alla to oti eimai mathitria ton kovei,meta mou eipe pws ola ta ekane giati apla me ektimaei.Septemvri gurizw apofasismeni na ksexasw,me mia nea sxesi.Ekeinos ferthike san na min eixe sumvei tipota.Irthame akomi pio konta mexri omws pou oi fimes ksanafountwsan me ti diafora pws pistepse oti tis evgala egw.Tin idia stigmi diaforoi asxetoi mou eipan oti o idios ta metefere sto grafeio,pws me ekthetei stous mathites kai milaei gia tin istoria mas san na itan diko mou dimiourgima.Twra,apla psaxnoume eukairia na milisoume gia na ksekatharisei i katastasi.
O prwtos anthrwpos pou agapisa kai agapaw me oooooli mou tin psuxi einai ekeinos.Kai opws tou xw pei,oti kai na ginei,kai na xwrisoun oi dromoi mas molis teleiwsw,tha einai o monos pou de tha fugei apo mesa mou pote kai pou panta tha ton noiazomai.kai auto giati,para ta osa sumvainoun,eida sta matia tou pragmata pou den eixa ksanadei kai me kerdisan me tin aksia tous.Ton agapaw...polu..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47327 από ritoula στις 04 Μαρτίου 2008, 8:24μμ

ritoula

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
αχου πολυ ομορφο!μου θυμιζει λιγο το θα βρεις τον δασκαλο σου!
εμεις χωρισαμε τελικα (το γραφω και δεν το πιστευω)εχω γραψει αναλυτικα τι εγινε σε ενα θεμα μου το <χρειαζομαι βοηθεια>αν το διαβασεις θα καταλαβεις!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47337 από *fatsa* στις 05 Μαρτίου 2008, 10:48μμ

*fatsa*

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2008
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
αχ ναι ριτούλα μου..Εχω διαβάσει την ιστορία σου και πραγματηκα με στεναχώρισε...σ έχω γραψει νομίζω..πολυ ομορφη η ιστορια σου mariacat κριμα που δεν ειχε hapyend..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login