Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη στιγμή ακριβώς που σκέφτεσαι ότι η ζωή είναι πουτάνα, πετάγεται κι ο νταβατζής.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Τι θα θελατε να πειτε..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #46416 από ksanthoulla στις 27 Ιανουαρίου 2008, 8:31μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
Να βγαλετε απο μεσα σας κατι...
Να μιλησετε σε καποιον ή καποια και να του/τις πειτε επιτελους ολα οσα εχετε μεσα σας ή οτιδηποτε σας ενοχλει..

Τι θα ηταν αυτο και σε ποιον θα θελετε να πειτε αυτα??
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #46419 από little_lady! στις 27 Ιανουαρίου 2008, 8:37μμ

little_lady!

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2007
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

σε εκείνον που αγαπώ θα ήθελα να του μιλήσω και να του πω όλα όσα ήξερα για την κοπέλα του που τον απατούσε,να του π όλα όσα νιώθω κ ότι αν κ όλη η ιστορία έχει τελειώσει εγώ θα υπάρχω πάντα γι αυτόν,για ο,τιδήποτε θελήσει...αλλά δυστυχώς βρισκεται μακριά,πολύ μακριά για να βγάλω από μέσα μου όλα όσα θέλω να του πω....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46421 από anastasia! LP στις 27 Ιανουαρίου 2008, 9:01μμ

anastasia! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2008
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Πρώτα θα ήθελα να μιλήσω σ'αυτόν που αγαπώ..και να του πω τι νιώθω τόσο καιρό...Να τα βγάλω όλα από μέσα μου και να μάθω τι ακριβώς θέλει κι αυτός..Επίσης..θα ήθελα μια μέρα να μιλήσω σε όλες τις 'φίλες' μου και να τους πω πόσο μ'έχουν επηρεάσει αρνητικά μ'αυτά που κάνουν...Και τέλος θα ήθελα να μιλήσω στους γονείς μου μήπως και καταλάβουν ποτέ πως νιώθω κι εγώ...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46426 από marshal στις 28 Ιανουαρίου 2008, 12:02πμ

marshal

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2007
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
stous goneis m...mia k mono le3i...i mallon ari8mus...18!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46429 από Daphni στις 28 Ιανουαρίου 2008, 11:38πμ

Daphni

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2005
μηνύματα: 119 αποδεκτές 0
Θα ήθελα να πω σε εκείνον που αγαπώ ότι δε χρειάζεται να σκέφτεται όταν είναι μαζί μου και να προσέχει τις κινήσεις του, γιατί τον αγαπάω για αυτό ακριβώς που είναι...Δε θέλω να αλλάξει τίποτα απολύτως επάνω του!Θέλω να του ζητήσω να αφεθεί για να μπορέσει να νιώσει και να απολαύσει το δώρο που του κάνω...δλδ την απόλυτη και υπέρμετρη αγάπη μου!
Είναι το μόνο που θέλω και δεν έχω πει μέχρι στιγμής!
Σε όλους τους άλλους λέω καθημερινά τι νιωθω και τι αγαπάω πάνω τους!!!Είμαι λιγάκι παραπάνω συναισθηματική βλέπετε...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46435 από Markella στις 28 Ιανουαρίου 2008, 3:11μμ

Markella

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2008
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
egw 8a h8ela na pw polla euxaristw stis files m pou m exoun voi8isei...k se esas oti eimai poly xaroumeni pou sinolmilw mazi sas k kata kapoio tropo sas exw gnwrisei mesa apo auta pou skefteste,ta provlimata sas k ola auta pou grafete apo tn ypologisti sas....dn exw kati pou m enoxlei m kapoion filo m h kapoion allo g na to grayw...alla auto pou h8ela na pw to egraya...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login