Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τχαχτύττηα είνια το υοππκταάσατο της αρκίβιεας.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Φίλη μου 16 μιλάει με 33χρονο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #46912 από Crystall στις 16 Φεβρουαρίου 2008, 11:21πμ

Crystall

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/2/2008
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
έχω μεγάλο πρόβλημα k χρειάζομαι t βοήθεια σας.μια φίλη m(16)μιλα m ένα άντρα 33χρονών k δν φτάνει αυτό εκείνος είναι χωρισμένος m 2 παιδιά!!όπως καταλαβαίνετε μόλις t έμαθα αρχικά θ πάθαινα καρδιακή προσβολή k μετά προσπάθησα ν t μεταπείσω μα ts αρέσει πολύ απότι φαίνεται gt δείχνει η t κατανοα k η t θεωρεί ώριμη όπως λέει.εγώ πιστεύω ps κάποιο λάκκο έχει η fava.k ts είπε ότι η δουλειά t είναι η προωθεί μοντέλα κτλ k πιστεύω ότι ts λέει βλακείες t τύπου είσαι τόσο όμορφη p 8 s κάνω διάσημη παντού κτλ g η τη ρίξει!δν ξέρω t η κάνω ps η t μεταπείσω,ξέρω ps είναι δικη ts η ζωή k μπορεί η κάνει ότι θέλει αλλα....απλά δν θέλω η κάνει κάτι p 8 t μετανιώσει μετά k 8 την πληγώσει.HELP ME
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46913 από antreas_16 στις 16 Φεβρουαρίου 2008, 12:15μμ

antreas_16

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
ο νόμος δεν το επιτερεπει...ο τύπος έναντι του νόμου είναι παιδεραστής
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46914 από Antre στις 16 Φεβρουαρίου 2008, 1:12μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Ο νόμος το επιτρέπει. Κάτω από 16 είναι παιδεραστία

Κοίτα, ρώτα την το εξής.. τι είναι αυτό που θέλεις; Που βλέπεις τον εαυτό σου σε 3 χρόνια;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46927 από gogo22 στις 16 Φεβρουαρίου 2008, 5:55μμ

gogo22

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2008
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Δεν είναι παιδεραστία ..... είναι εύκολος τρόπος για να ρίξεις πιτσιρίκια!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46928 από Crystall στις 16 Φεβρουαρίου 2008, 5:59μμ

Crystall

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/2/2008
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
στην Κύπρο είναι παιδεραστεία μέχρι t 18.δν νομίζω η νοιάζεται ιδιαιτερα g μετά από 3xronia η συγκεκριμένη κορέλλα k gt φαίνεται en8usiazmeni m αυτόν...ouf δη ξέρω t ν κάνω έχω σκεφτεί ακόμα k ν παο ν t πω αν τολμήσει η t πληγώσει ότι 8 t μετανιώσει gt 8 τη καταγγείλω στην αστυνομία g παρενόχληση ανηλικου,a k σημείωση είχε παρόμοιες περιπέτειες m 16χρόναις k πιο παλιά t συγκεκριμένο άτομο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46930 από Crystall στις 16 Φεβρουαρίου 2008, 6:00μμ

Crystall

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/2/2008
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
k ν πληγώσεις άτομα π δν σ έχουν φταίξει σ τίποτα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46931 από Antre στις 16 Φεβρουαρίου 2008, 6:01μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
lol... νομικά είπα δεν είναι παιδεραστία, όχι στην ουσία. Ότι δεν έχει ποινή δηλαδή... και αυτό γιατί ο antreas16 είπε ότι είναι έναντι του νόμου.. αλλά εδώ και ένα χρόνο δεν θεωρείτε "νομικά".

Αν διαβάσεις απόψεις μου σε όλα post θα καταλάβεις την άποψη μου, απλά απαντώ αυτό το οποίο πρέπει να πω κάθε φορά και όχι ότι μου κατέβει
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46932 από Crystall στις 16 Φεβρουαρίου 2008, 6:04μμ

Crystall

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/2/2008
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Στην κύπρο επαναλαμβάνω είναι απαγορευμένο από t νομο και έχει ποινή κάθειρξης.. Και δν είπα ότι είναι λανθασμένη η άποψή σου..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46933 από Antre στις 16 Φεβρουαρίου 2008, 6:05μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Crystal κάνε τη συζήτηση που σου λέω με την φίλη σου. Ρώτα την "που βλέπεις τον εαυτό σου σε 1, 2, 3 ή και περισσότερα χρόνια"

Ρώτα την, τι κοινό μπορεί να έχεις με έναν 33χρονο; Είναι δυνατόν να σε νοιάζεται; Να σε αγαπάει; Τι κοινο ενδιαφέρον έχετε; Το sex μήπως; Αλλά και πάλι εσύ δηλώνεις ερωτευμένη άρα δεν είσαι μαζί του μόνο για (μίλα τόσο χύμα) το πούτσο. Λες ότι τον νοιάζεσαι, λες ότι τον αγαπάς, δεν είσαι μόνο για το πήδο... όμως αυτά που θέλεις εσύ δεν γίνεται να στα δώσει ο 33χρονος γιατί πολύ απλά χέστηκε... την ανωμαλία του θέλει να ικανοποιήσει... αν το βλέπεις και εσύ ως περιπέτεια και είσαι σίγουρη ότι δεν θα πληγωθείς, πήγαινε... αν όμως δεν το βλέπεις τόσο ρηχά τρέχα να γλιτώσεις

Υ.Γ. το προηγούμενο ήταν για την gogo και τι στιγμή που το γραφα δεν είχες ακόμη postareis αυτό για την Κύπρο. Τι στιγμή που το δημοσίευσες εγώ έγραφα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46943 από Crystall στις 16 Φεβρουαρίου 2008, 8:05μμ

Crystall

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/2/2008
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
καταρχάς δη έχουν κάνει τίποτα ακόμα..Δεν είπα ότι είναι ερωτευμένη μαζί του απλά ότι είναι ενθουσιασμένοι(k d θέλει η καταλάβει ότι αυτό δη είναι σωστό g εκείνη)epd τώρα τελευταία έχει ξεκινήσει αυτό... Ο τύπος ξέρει t παιχνίδι p παίζει και τις πουλα το παραμύθι,ότι τη "κατανοα" και ότι ξέρει ότι είναι ώριμη κτλ..Epd στην ηλικία p βρίσκετε αυτό έχει ανάγκη η ακούσει k ξέρει ps m αυτό 8 τη ρίξει.είναι αρκετά έξυπνο κορίτσι s 1-2χρονια θέλει η σπουδάζει λογίστρια κτλ είναι καλή μαθήτρια gt θέλει η πραγματοποίηση ts στόχους ts...d μπορώ η καταλάβω ps πιστεύει αυτό t άτομο
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login