Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Επίδομα διατροφής είναι η συνέπεια του λάθους δύο ανθρώπων, που το πληρώνει μόνο ο ένας.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Ονειρο με γένεια!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #47420 από dpap στις 09 Μαρτίου 2008, 12:08πμ

dpap

Εικονίδιο
μέλος από: 8/3/2008
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
γεια σας, ειδα τις προαλλες στο ονειρο μου τον συντροφο μου με γενεια, συγκεκριμενα γενεια εννοω αξύριστος δηλαδή πάνω απο 3 μερες κατι τέτοιο. απλως δεν ξέρω αν ΄΄ηταν οντως εκεινος γιατι η εικόνα αυτη που είδα ήταν για δευτερολεπτα κ ο ανντρας αυτος δεν ειχε μακρια κ μαυρα μαλλια οπωςσ εχει ο συντροφος μου αλλα καστανα κ κοντα, ουτε τα ματια του ειδα ξεκάθαρα ουτε όλο το προσωπο απλώς ο συντροφός μου ήταν ο πρώτος που ήρτθε στο μυαλο μου οτι είναι ο συγκεκριμένος άντρας κ έτσι με αυτόν το συνδίασα. Άλλωστε είμαι πολυ ερωτευμένη μαζί του οπότε ειναι λογικό κ να σκεφτώ ότι ο άντρας που άγγιξα ήταν εκείνος. Γιατί τον αγγιξα κ στο πρόσωπο. Δεν προλαβα γενικώς να βεβαιώσω οτι ήταν αυτός γιατι μετά ξύπησα. Τι συμαίνει που ήταν αξύριστός? νομίζω ήταν κ λίγο γκρίζα τα γένια του δεν μπορω να προσδιορίσω ακριβώς. πολυ φοβάμαι ότι είναι κάτι κακό , γενικά έχω πολύ αγχος για αυτή τη σχέση, έχουμε περάσει πολλά προβλήματα κ με αγχώνει το γεγονός μήπως προκύψουν κ άλλα στο μέλλον. please, δώστε μου κάποιο hint.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47428 από lusifer στις 10 Μαρτίου 2008, 9:55μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
simveni k s mana poli sixna vlepo t morfi kapiu p dn 3ero k sto mialo m ine kapios p 3ero k ime siguri oti ine ekinos parolo p t prosopo t ktl dn ine t idio..g to t simenun ola afta dn 3ero mias k dn asxolume m onira...ine apla simadia t iposinidutu ms..isos epidi fovase g tn sxesi s n exis di afto t oniro k n t exis sisxetisi m kati kako..pitevo ps dn 8 eprepe n anisixas k ine sto xeri s n prostatefsis t sxesi s
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48418 από zn123 στις 20 Απριλίου 2008, 10:40πμ

zn123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2008
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Αν είδες στο όνειρο σου γένι σημαίνει:1)κάποιο αντιπαθητικό προσωπο θα σε παει κοντρα διεξαχθεί αγρια πάλη για το ποιος θα επικρατήσει,και υπάρχει πιθανότητα να χάσετε μερικά χρήματα στην μάχη 2)Το γκρίζο γένι σημαίνει γρουσουζιά και φιλονικίες 3) Αν θαυμαζες ένα γένι είναι και υπαινιγμός ότι επιθυμείς να εγκατάλειψης την άγαμη ζωή όμως απειλείται με έναν άτυχο γάμο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48421 από vlammadi στις 20 Απριλίου 2008, 1:19μμ

vlammadi

Εικονίδιο
μέλος από: 23/11/2002
μηνύματα: 138 αποδεκτές 0
Λεφτά θα πάρεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48546 από Petounia στις 30 Απριλίου 2008, 4:18μμ

Petounia

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Μη τους ακους αυτούς δεν ξέρουν, η αλήθεια είναι μία και μπαγκλαβάς 1ο φανάρι αριστερά:
Ήταν ο Ιησους χριστός, συλλόγίσου τις αμαρτίες σου. :)
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login