Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Αν χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο, καις 150 θερμίδες την ώρα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Απορια με την κυρα Αλεκα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #47446 από neos_ceidas στις 11 Μαρτίου 2008, 2:29μμ

neos_ceidas

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2004
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Απορια, θεμελιωδης απο τα εφηβικα μου χρονια.

Αφου οι κομμουνιστες ειναι αθεοι,(και αφου ειναι οι μοναδικοι που δε λαϊκιζουν και δε δημαγωγουν, lol) γιατι καθε καθαρα δευτερα παριστανται στα κουλουμα και γιατι καθε πασχα η κυρα-Αλεκα τσουγκριζει αβγα και σουβλιζει αρνια?????

Θα προτιμουσα απαντηση απο καποιον εκ των "εσω" !!!!
(ετσι απο περιεργεια να δω τι λεει ο οδηγητης)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47447 από lusifer στις 11 Μαρτίου 2008, 3:06μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
dn ime ek tn 'eso' alla pistevo oti oles i giortes exun katantisi ena sini8io tora pia k dn ine anagki n pistevis afto p antiprosopevun g n lamvanis meros apoti fenete
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47470 από dpap στις 12 Μαρτίου 2008, 6:22πμ

dpap

Εικονίδιο
μέλος από: 8/3/2008
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Ούτε εγώ είμαι εκ των εσω αλλά πιστεύω πως όλο αυτό το πανιγυρακι γινεται εντελως για λόγους διαφήμησης και δημοσιων σχεσεων, για να τους βλεπει ο κοσμος και να τους αποδεχεται καλυτερα. γιατι οσο να΄'ναι οι περισσοτεροι ελληνες ειναι θρησκοι κ θα ηταν παραλογο απο μεριας τους να μην συμμετεχουν σε τετοια και θα τους έκραζαν και όλοι και κανείς δεν θα έμπαινε στον κόπο να τους ψηφίσει ουτε καν για εντελώς πολιτικούς λόγοους. Χάνουν ψήφους αν δεν το κάνουν. Επίσης, εγω ξέρω άτομα που είναι άθεοι και όμως γουστάρουν να κάνουν χαβαλέ να ψήνουν αρνιά στην αυλή τους κ να βάφουν αυγά. Είναι μια παράδοση της χώρας άλλωστε, θρησκευτική μεν αλλα παράδοση! όλοι το κάνουμε και όλοι συμμετέχουμε έστω για χαβαλέ!Λοιπον, προκειμενου εστω να πλησιασουν και τους πιο απομακρους με την παραταξη τους το κάνουν! Γινεται το θέμα καθαρά για λόγους προβολής και διαφήμισης και για να δείξουν το εξής: "οτι κοιτάξτε δεν είμαστε ακραίοι δεχομαστε κ τους θρήσκους, συμμετέχουμε με τον κόσμο, οτι μπορούμε δήθεν όλοι μαζί να συνυπάρξουμε και τέτοια, όλοι ακολόυθούμε τα ήθη κ τα έθιμα της χώρας!", ό,τι να 'ναι βασικά στο βωμό της προβολής πιστεύω γίνεται και για να εχουν ψηφους, μην βγουν απο το προσκήνιο, να πλησιάσουν και τον πιο αρνητικό...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47497 από neos_ceidas στις 12 Μαρτίου 2008, 7:11μμ

neos_ceidas

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2004
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Το τι γινεται στην πραγματικοτητα ολοι το ξερουμε!
Απλα ηθελα να ακουσω και την δικαιολογια τους!!!!!

προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login