Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ταΐζουμε το μωρό μας σκόρδο για να μπορούμε να το βρούμε στο σκοτάδι.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Το πρώτο σας φιλί..

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #47719 από McAntonio στις 20 Μαρτίου 2008, 3:50μμ

McAntonio

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2006
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
Ολοι θυμάστε το πρώτο σας φιλί..Ήταν ωραία(σωστά?) στιγμή..Χαραγμένη στη μνήμη όσο λίγα πράματα..Εσείς με ποιόν πότε και που το δώσατε? Εγώ το 'δωσα πρόσφατα(πριν ένα μήνα ακριβώς,είμαι λίγο "μικρός" βλέπετε) στο διάλλειμα(και η ρουφιάνα τη επιτηρίτρια να κατασκοπεύει να δει τι κάνουμε..!)..Ένιωσα υπέροχα, νιώθω πολλά για αυτή την κοπέλα και θέλω να 'μαι κοντά της όσο πιο συχνά γίνεται.. Διάολε, μόλις κατάλαβα πόσο πολύ την αγαπάω. Για πείτε λοιπόν..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47725 από ksanthoulla στις 20 Μαρτίου 2008, 7:57μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
Opa 8ema..!!Loipon..Imun 12 xronwn sto xwrio tis giagias kai eixa sxesi me ena geitona m kai m edwse t prwto fili...Ofeilw n pw eniwsa ligaki para3ena alla itan ok...Eimai apo avtes pou petousa sta sinefa otan me filouse..lol
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47730 από lusifer στις 20 Μαρτίου 2008, 9:48μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
to proto mou fili ofilo na omologiso oti den mou fanike k toso spudeo gt t atomo pou m t edose kiriolextika travi3e t prosopo m monos t k me filise xoris ego kala kala n t 8elo..imun 12 k aftos 17 ixame( mia opos apodix8ike ipoti8emeni)sxesi k imastan ena apogevma sto sxolio t xoriu m,,panta 8elo n 8imame os proto m fili to proto fili p dosame m t proto agori p agapisa gt t filia prin apafton apodixtike oti dn simenan tpt,,ekino itan t magiko proto fili g mena esto k an dn itan ontos t proto..imastan kolliti g 2xronia idi alla dn vlepomastan meta aftos alla3e sxolio k meta t'ftia3ame',,8imame ekini t mera dn antexa n kano ma8ima enno i3era oti ekinos itan e3o,,8imame poso stena agkaliasmeni imastan k tn agonia nomiza ps 8 akue ts xtipus ts kardias m toso dinata p tn enio8a n xtipa,,kapia stigmi itan les k dn ixame tpt allo n pume t panta 3exastikan k tote itan pou t xili ms eno8ikan,,k ola t alla xa8ikan dn imun akrivos siguri an ontos sinevene afto meta apo toso kero p t perimena n simvi ani3a t matia m opos k ekinos tn idia stigmi k dn imun siguri an evlepa tn ourano i t panemorfa matia t ekini t stigmi(axxx galaziaaa),,m ponese poli afti i istoria en teli alla m afise k orees anamnisis,,piga s ena simio p pigame palia mazi k nostalgisa ekines ts meres alla panta i zoi proxora alloste exi perasi tosos keros,,opos lene oti d s skotoni s kani pio dinato kego apla prospa8o n 8imame ts kales stigmes ts zois m g n antlo dinami k n efxaristo akoma k aftus p m pligosan g osa m ema8an... pragmata opos t n ime pio epifilaktiki k n mn empistevome toso efkola ts allus g n mn 3anapligo8o,,
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47733 από death στις 20 Μαρτίου 2008, 10:08μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
το πρωτο δικο μου φιλι εγινε τοσο τυχαια για μενα αλλα τελικα ηταν πολυ οργανωμενο απο τον αλλο. ηταν ενα τοτε πολυ καλο μου φιλο(οχι γκομενο) που καθε βραδυ πηγαιναμε κ καθομασταν πισω απο το σπιτι του. ετσι μια νυχτα ειχαμε μια μικρη διαφωνια στη συζητηση μας κ χωρις να καταλαβαινω τον λογο υψωνε συνεχως τον τονο της φωνης του κατι που με εκνευριζει πολυ σε μια συζητηση.
ετσι καποια στιγμη σηκωθηκε ορθιος κ σηκωθηκα κ εγω. με εσπρωχνε προς τον τοιχο με αποτομες κινησεις κ στο τελος ηρθε τοσο πολυ κοντα που στο τελος φιλιθηκαμε. ηταν τελειος ο τροπος του αν κ ειχα απειρες ανφιβολιες πριν το φιλι για το αν ηθελε οντως να με φιλησει. στη διαρκεια των φιλιων πηγε να με σηκωσε στη μεση του κ τον εσπρωξα ετσι ωστε να κανει ενα ολοκληρο βημα προς τα πισω, αλλα μετα συνεχισε.
μετα απο ολο αυτο τα σκηνικο εχουμε μεινει απλως γνωστοι με ενα γεια. δεν ξερω τους λογους αλλα νομιζω οτι το μετανιωσε ασχημα κ ντρεποταν να μου το πει.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47735 από antreas_16 στις 20 Μαρτίου 2008, 10:26μμ

antreas_16

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
19/03/2004

sena party...an kai itan h kopela m...dn to enoiwsa oso tha ithela...

10/03/2007 auto theoro san to prwto m kanoniko fili

xerw argisa ligo alla den ime kai o pio anoixtos tipos se auta
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47736 από marshal στις 20 Μαρτίου 2008, 10:41μμ

marshal

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2007
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
το πρωτο μου φιλι..πριν 4 καλοκαιρια στο χωριο της μαμας μου..ηταν πολυ καλο παιδι..βεβεα τοτε ημουν πολυ μικρη,παιδικοι ερωτες..τα πραγματα ηταν τοσο διαφορετικα,πολυ πιο ευκολα απο τωρα..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47756 από Νίκος+ΕΛΕΝΑ στις 21 Μαρτίου 2008, 7:49μμ

Νίκος+ΕΛΕΝΑ

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2008
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
λοιπόν...Εγω φίλησα την κοπελα που αγαπάω πριν 4 χρόνια για πρώτη φορά σε μια καφετέρεια!!!Την ήξερα λίγες μέρες,αλλα την ήθελα πολυ οπως την θέλω και τώρα παντα κοντά μου!!ηταν πολύ όμορφη στιγμή!δηλαδή τι όμορφη...φανταστική!υπέροχη!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47787 από kef-gen στις 22 Μαρτίου 2008, 4:48μμ

kef-gen

Εικονίδιο
μέλος από: 22/3/2008
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Εγω παλι το ειχα δωσει...για να θυμιθω...
...Α ναι,οταν ημουν 13 ,το καλοκαιρι κατω απο ενα δεντρο διπλα στην παραλια (στην Κεφαλονια)(τον τοπο μου).
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47793 από anastasia!! LP στις 22 Μαρτίου 2008, 6:43μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Το δικό μου πρώτο φιλί ήταν όταν ήμουν στη Δευτέρα Γυμνασίου(δηλ πέρυσι) και αυτό που μ'άρεσε πιο πολύ ήταν το μέρος...Ήταν στην Αγ.Βαρβάρα στη Δράμα..Απλά ήταν κάπως ρομαντικό...Τριγύρω πολλά δέντρα...Νερά...Όμως ακόμα κι αν ήταν με το αγόρι μου πιστεύω πως ακόμη δεν έχω νιώσει ένα φιλί με πραγματικό πάθος..Δηλαδή να τον θέλω και να με θέλει το ίδιο!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47808 από kef-gen στις 23 Μαρτίου 2008, 2:42μμ

kef-gen

Εικονίδιο
μέλος από: 22/3/2008
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Σε αυτο εχεισ δικιο anastasia!! LP.
Αν δεν υπαρχει ενα καποιο αισθημα μεταξυ
σας , τι να το κανεις το φιλι ;;;
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login