Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διάβασα τόσα για τους κινδύνους του ποτού και του τσιγάρου, που αποφάσισα να κόψω το διάβασμα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

το γνωστο προβλημα μου....

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #49475 από death στις 02 Ιουνίου 2008, 1:44μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
θα προσπαθησω να σας το πω συντομα αλλα περιεκτικα.
εχω ενα βιτσιο, οταν μου αρεσει ενα αγορι τον τσακωνω κ του το λεω προσωπο με προσωπο.
ομως για το συγκεκριμενο αγορι εχω παθει κατι τρελο.
ετσι μολις του το ειπα δεν αντεδρασε κ το πηρε πολυ φυσιολογικα, μου ειπε οτι το ηξερε ηδη, απο που δεν ξερω.
ομως αφου του το ειπα δεν ειπε τιποτα κ δεν εγινε τιποτα.
τωρα εγω τι να υποθεσω???
εχω ελπιδες απο αυτη την αντιδραση ή οχι????
θα σκασω...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49476 από death στις 02 Ιουνίου 2008, 1:49μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
ξεχασα μια προτασουλα
τον τελευταιο καιρο μου αρεσει ενα παιδι κ χθες μου εδωσε την ευκαιρια να του πω οτι μου αρεσει πολυ.
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #49477 από Arpagmenos στις 02 Ιουνίου 2008, 2:09μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τωρα η όντος σε πήρε πρέφα πως τον θές ή απλός αντέδρασε έτσι γιατί δεν το περίμενε.Δεν καταλαβαίνω όταν λές "δεν ειπε τιποτα και δεν εγινε τιποτα"δηλαδή?δεν σου ειπε ναΙ ή οχι?Γύρισε την πλατη και έφυγε?Γιατί αν εγινε αυτο τη ελπιδες να έχεις!μολις τον ξαναδεις αναλογα με την αντιδραση του θα καταλαβεις αν σε θελει ή οχι και θα πραξεισ ανάλογα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49478 από death στις 02 Ιουνίου 2008, 2:35μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
ημασταν με το μηχανακι μου κ αναγκαστηκα επρεπε να φυγει μαζι μου. απλος οταν φευγαμε απο το μερος που του το ειπα με ειχε αγκαλιασει. δεν του τα ζητησα απλα του ειπα οτι μου αρεσει πολυ κ μου ειπε οτι το ηξερε, μαλλον το ειχε καταλαβει. αλλα για να του το πω συμαινει οτι πιο πριν μου εδειχνε οτι καπως με προσεχει απο το υπολοιπο πληθος. αλλα δεν ξερω αν το εκανε απλα για να μην πληγωθω αφου ειχε καταλαβει τι παιζει. ξερω γω??? μεγαλο μπερδεμα....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49526 από death στις 05 Ιουνίου 2008, 12:08πμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
τωρα δεν μου μιλαει καθολου μονο με κοιταει? τι με κοιταει? θα αρχησω να του τραγουδαω καμια ωρα "μη με κοιτας δεν κανεις λαθος ειμαι εκεινη που ζητας...." αχ ρε παιδια εχω παθει ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΝΩΣΗ!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49527 από _fairy_ στις 05 Ιουνίου 2008, 11:53πμ

_fairy_

μέλος από: 22/2/2008
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
χμμμ...πιστευω πως το καλυτερο τωρα ειναι να πας να του μιλησεις οπως να μην συμβαινει τιποτα..ρωτησε τον τι κανει, τι νεα κλπ.. ακολουθως ρωτα τον γιατι δεν σου μιλαει πλεον και τι συμβαινει? πες του αυτο που ειπες κ σε εμας, δηλ."για να του το πω συμαινει οτι πιο πριν μου εδειχνε οτι καπως με προσεχει απο το υπολοιπο πληθος". αν δεν θελει να κανει κατι καλος, απλα να το ξερεις και να μην σε πεδευει αλλο με τα "βλεμματα" του. αυτα απο εμενα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49528 από death στις 05 Ιουνίου 2008, 1:55μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
χθες το βραδυ μου εστειλε mail. απιστευτο.... δεν το περιμενα με τιποτα. ισως τελικα να θελει να μου δειξει οτι ενδιαφερεται. χαρηκα πολυ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49549 από .:Nick:. στις 05 Ιουνίου 2008, 9:01μμ

.:Nick:.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/6/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Χμμ..Τι να πώ..Ερωτική εξομολόγηση από γυναίκα με μηχανάκι..Δεν πιστεύω να σε πειράζει που το λέω αυτό απλά μου φαίνεται λίγο παράξενο...Ξέρεις κάτι??Μην κάνεις τίποτα άλλο..Άστον να εκδηλωθεί και αυτός...Μπορεί με το mail του να φάνηκε ότι εκδηλώνεται αλλά δεν είναι αυτό που πρέπει να κάνει...Πρέπει να σου πεί ότι έχει από κοντά..Ίσως να είναι ντροπαλός αλλά πρέπει να το κάνει...Είπαμε ο άντρας να είναι και κυνηγός.Ίσως του έδωσες περισσότερο θάρρος μιλώντας του εσύ και να τα περιμένει τώρα όλα από σένα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49551 από death στις 05 Ιουνίου 2008, 11:01μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
βασικα το μηχανακι το πηρα τη συγκεκριμενη μερα γιατι ηθελα να κανω κατι δουλιτσες κ βαριομουν να περπαταω, ετσι προεκειψε να τον συναντησω κ να με ρωτησει τι ηθελα να του πω το προηγουμενο βραδυ (του ειχα στειλει μνμ κ του ειπα οτι θελω να του πω κατι καποια στιγμη) κ να επιμενει να του το πω εκεινη τη στιγμη.
καποια στιγμη θα του το ελεγα αλλα μεσο μνματων στο κινητο, δεν περιμενα οτι θα προκειψει η κατασταση ακριβως σαν στημενη ωστε να του το πω απο κοντα.
ειναι πολυ ντροπαλος αλλα δεν ειναι χαρακτηρας που θα τα περιμανει ολα απο μενα. εγω απλα θα το αφηνω να κανει κινησεις κ σε οτι κανει θα ανταποδιδω. απλα θα τον αφησω να κανει ο ιδιος τυχον κινησεις α=εφοσον θελει, δεν θα τον πιεσω ουτε θα τον κινηγαω...
ετσι νομιζω οτι πρεπει να γινει...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login