Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα ματάκια σου με καίνε γιατί είσαι μανεκένε. (3.000 δίσκοι)
Σάββατο, 27 Απριλίου

Εθνικοσοσιαλισμος/Κομμουνισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50817 από johnoagrios στις 19 Νοεμβρίου 2008, 4:06πμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Τελικα τα 2 ακρα ισως να ειναι κοντα απλα σκεφτειτε τι διαφορα εχουν!Οι μεν πιστεβουν στο σοσιαλισμο παγκοσμιοσ οι δε εθνικα!!!Αν εξαιρεσουμε το ρατσισμο και τις σφαγες αυτο δν ειναι το ιδιο πραμα?ΤΙ ΛΕΤΕ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50819 από den_irtha στις 19 Νοεμβρίου 2008, 6:12μμ

den_irtha

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2004
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έγραψε:(johnoagrios@19 Νοεμβρίου 2008)
Αν εξαιρεσουμε το ρατσισμο και τις σφαγες αυτο δν ειναι το ιδιο πραμα?ΤΙ ΛΕΤΕ?

τα θες και τα λες ή σου φεύγουν?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50821 από johnoagrios στις 19 Νοεμβρίου 2008, 8:11μμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
διαβασε λιγο το ο αγων μου και θα καταλαβεις το κρινω μονο ως μανιφεστο οχι ως εφαρμογη
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #50824 από Utopikos_Stoxas στις 19 Νοεμβρίου 2008, 11:28μμ

Utopikos_Stoxas

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2007
μηνύματα: 151 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ένα "μνημειώδες πόνημα πολιτικής σκέψης και στοχασμού" από έναν "μεγάλο πολιτικό οραματιστή"...το μόνο που βλέπεις σε αυτό το βιβλίο είναι ένα αρρωστημένο εγώ,μια κρίση μεαγαλομανίας και μεσσιανικής σωτηριολογίας, στομφώδεις βερμπαλισμούς,δακρύβρεχτα όνειρα του φτωχού γερμανού γνήσιου εργάτη πατριώτη που στενάζει κάτω από την μπότα διεθνών συνωμοσιών του ελεγχόμενου κεφαλαίου...ένα μηδενικής λογοτεχνικής και πολιτικής αξίας ιδεολογικό παραλήρημα...ο εθνικοσοσιαλισμός δεν διαχωρίζεται τοπικά..πρόκειται για πολιτική διαστροφή και πολιτικό παράδοξο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50830 από johnoagrios στις 21 Νοεμβρίου 2008, 3:35πμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Utopike θα συμφωνησω εν μερει αλλα οι συνθηκες το οδηγησαν στο να γινει ετσι για μενα ισως να ειναι το μονο πραγματικα εφαρμοσμενο πολιτευμα....Κοιτα εγω ιδεολογικα ειμαι Μαρξιστης παρολα αυτα εθεσα το θεμα απο τη ναζιστικη πλευρα θελω κιαλλεσ αποψεις ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login