Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Τα γράμματα επιμηκύνονται και κρέμονται σα μακαρόνια! ©Montechristo, Τσίφτικο Φόρουμ
Παρασκευή, 17 Μαΐου

τρίχες??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53973 από marapelos στις 20 Αυγούστου 2009, 8:55πμ

marapelos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Παιδιά, είμαι πάρα πολύ ταραγμένος τις τελευταίες μέρες έχω παρατηρήσει πως χάνω συνεχώς τρίχες από το κεφάλι μου. Είμαι τόσο ταραγμένος με το γεγονός αφού είμαι μόνο 15. Δεν θέλω να χάσω τα μαλλιά μου από τώρα. Σας παρακαλώ εάν ξέρετε κάποια λύση για το πρόβλημά μου απαντήστε το συντομότερο δυνατό. Κάτι ακόμα δεν το έχω πει ακόμα στους γονείς μου αφού ντρέπομαι    
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #53980 από TheOnlyOriginal στις 20 Αυγούστου 2009, 1:26μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην αγχώνεσαι.Μπορεί απλώς να ανανεώνονται οι τρίχες της κεφαλής σου.Συμβαίνει αυτό.Από κει και πέρα είναι πολύ νωρίς για να κάνεις καράφλα..Αλλά και πάλι αν πας στον δερματολόγο θα σου δώσει ειδικά σαμπουάν που το αντιμετωπίζουν το πρόβλημα.Απλά πες το στους γονείς σου.Δεν είναι τίποτα το κακό.Και μην αγχώνεσαι γιατί μπορεί να το παθαίνεις και από το άγχος.Πάντως αν συνεχιστεί πήγαινε σε κάποιον δερματολόγο να σου πει περί τίνος πρόκειται γιατί αν δεν είναι κάτι από τα παραπάνω, η πτώση των μαλλιών μπορεί να υποδηλώνει κάποιο άλλο παθολογικό πρόβλημα.Ελπίζω να σε βοήθησα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53987 από lowbaper92 στις 20 Αυγούστου 2009, 5:24μμ

lowbaper92

Εικονίδιο
μέλος από: 16/5/2009
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Εχεις μακρια μαλλιά? ...γιατι αν εχεις μακρια μαλλια μαδας πιο ευκολα..κι εγω το παθαινα οταν ειχα..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53997 από marapelos στις 20 Αυγούστου 2009, 9:01μμ

marapelos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
όχι δεν έχω μακριά μαλλιά όμως θα προσπαθήσω να πάω σε δερματολόγο το συντομότερο δυνατον
προφίλάλλα...
Μήνυμα #54008 από stick στις 21 Αυγούστου 2009, 12:28μμ

stick

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2009
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
odws egw exw mesea malia (oute makria oute koda) kai sto ma3ilari mou metraw trixes...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login