Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαι τόσο ηθικό στοιχείο που ακόμα και όταν αυτοϊκανοποιούμαι διαβάζω το 'Προς την Νίκην'! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Σάββατο, 4 Μαΐου

τραπεζα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54867 από scorpionsrc στις 10 Οκτωβρίου 2009, 2:56μμ

scorpionsrc

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2009
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
ρε παιδια εχω αυτην την ερωτηση θελω να ανοίξω τραπεζικω λογαριασμο
αλλα δεν θελω να μαθουν οι γονεις μυ τπτ αμα παει και ρωτηση ο πατερας
αν αυτο το ονομα ειχη τραπεζικω λογαριασμο θα του πουνε ???
και να πει οτι ειναι ο γιος μου και τετοια θα του πουνε ???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54996 από ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΡΑΙΟΥ στις 15 Οκτωβρίου 2009, 8:38μμ

ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΡΑΙΟΥ

Εικονίδιο
μέλος από: 13/10/2009
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
αν εισαι πανω απο 18 γιατι να μην ανοιξεις? ενω κ αν θεσ καμια πιστωτικη. το να παει να ρωτηση κ να του πουν λιγο δυσκολο ασε που θα πετυχει την τραπεζα που εσυ εχεισ τραπεζικο λογαριασμο?? και γιατι να μην τουσ το πεις δηλαδη?? κρυφα χρηματα βγαζεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55005 από scorpionsrc στις 16 Οκτωβρίου 2009, 7:45πμ

scorpionsrc

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2009
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
οχι απλος μου δινουν ενα χαρτζιλικη καθε μηνα τον 700 ευρος περιπου
και αν μαθουν οτι τα μαζευω τερμα το χαρτζιλικη .
και δεν εχω ακομα λογαριασμο γτ ειμαι στιν ουκρανια τωρα και οταν επιστρεψω θα ανοιξο .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55073 από papi7 στις 20 Οκτωβρίου 2009, 4:36μμ

papi7

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Να σε ρωτησω κατι γιατι να σου κοψουν το χαρτζιλικι σου αμα μαθουν οτι κανεισ αποταμιευση???αυτο ειναι καλο πραγμα...εκτος αν θελεισ να αγορασεισ καιτι που δεν το εγκρινουν οι γονεις σου αλλα και παλι αφου εισαι τοσο μακρια θα σταματησουν να σου στελνουν χρηματα??λοιπον κοιτα δεν προκειτε ο πατερας σου να παει στην τραπεζα και να ρωτησει αν εχεισ τραπεζικο λογαριασμο..και καταρχην υπαρχουν τοσεσ τραπεζες σε ποια θα πρωτοπαει????ουτε προκειτε να το μαθει παντως αρκει να εισαι προσεχτικος....
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #55074 από ksenos στις 20 Οκτωβρίου 2009, 5:36μμ

ksenos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/10/2009
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

σιγα μιν σου κοψουν το χαρτζιλικι ρε συ απλα σε φοβιζοθν!λες να σαφιναν να πεθανεις στιν ουκρανια...?εγω παντος στιν θεση σου θα τα μαζεβα μονος μου τα λεφτα θα τα κρυβα καπου κ οταν μετο καλο καπια στιγμη ανοιγα λογαριασμο θα τα χωνα αφτα τα λεφτα πλαγιος!απλα τα πραγματα φιλαρακι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login