Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαι τόσο ηθικό στοιχείο που ακόμα και όταν αυτοϊκανοποιούμαι διαβάζω το 'Προς την Νίκην'! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Ερώτηση:Στραβά δάχτυλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #55076 από @Billys@ στις 20 Οκτωβρίου 2009, 6:20μμ

@Billys@

μέλος από: 20/10/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα θα ήθελα να με φωτίσετε σε κάτι όταν ήμουν μικρός είχα σπάσει δυο δάχτυλα μου στο basket και ο παδιατρος που με είδε τότε δεν μου το περιποιήθηκε τόσο καλά και έχουν λίγο στραβώσει δεν ξέρω τι να κάνω και σε ποιον να απευθυνθώ μπορείτε να με βοηθήσετε ένα φίλος μου είπε ότι με πλαστική διορθώνεται μονο και με απογοήτευσε :(
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #55079 από Doctoras στις 20 Οκτωβρίου 2009, 10:17μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Koιτα θα σου φανει λιγο μακαβριο αλλα εχω ακουσει οτι στα δακτυλα των ποδιων η των χεριων σε μερικους που εχουν στραβωσει ο μονος τροπος για να ισχιωσουν ειναι να πας σε καποιον ειδικο .Ο οποιος τα σπαει κια τα βαζει να κολισουν παλι σωστα.Αλλα αμα δεν αντιμετοπιζεις καποιο προβλημα και θες μονο για την εμαφανισει καλυτερα αστα οπως ειναι.
Εξαλουν υπαρχουν ανθρωποι που δεν εχουν καν δακτυλα τι να πουν και αυτοι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55081 από @Billys@ στις 20 Οκτωβρίου 2009, 10:35μμ

@Billys@

μέλος από: 20/10/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@20 Οκτωβρίου 2009)
Koιτα θα σου φανει λιγο μακαβριο αλλα εχω ακουσει οτι στα δακτυλα των ποδιων η των χεριων σε μερικους που εχουν στραβωσει ο μονος τροπος για να ισχιωσουν ειναι να πας σε καποιον ειδικο .Ο οποιος τα σπαει κια τα βαζει να κολισουν παλι σωστα.Αλλα αμα δεν αντιμετοπιζεις καποιο προβλημα και θες μονο για την εμαφανισει καλυτερα αστα οπως ειναι.
Εξαλουν υπαρχουν ανθρωποι που δεν εχουν καν δακτυλα τι να πουν και αυτοι!


Ευχαριστώ για την απάντηση Doctoras δηλαδή να απευθυνθώ σε ορθοπεδικό;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55105 από Doctoras στις 21 Οκτωβρίου 2009, 9:54μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Oοιος ειναι ειδικος πανωσ ε αυτην την δουλεια.Κοιτα οταν λεω θα στα σπασει δεν ενοω θα καταλαβεις ιποτα με ανεστισια το κανει και μετα στα βαζει σε κατι σαν καλουπι να στο πω για να παρουν το σωστο σχημα.

Πηγαινε καλυτερα σε καποιον ο οποιος να ειναι επαγγελματιας σε ενα
ειδιοτικο νοσοκομειο γιατι αυτο ειναι πολυ λεπτο και δεν μπορει ο καθενας να το κανει σωστα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55108 από ksenos στις 22 Οκτωβρίου 2009, 1:17πμ

ksenos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/10/2009
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
ναι ετσι ειναι, του ειχε στραβοσει ενος φιλου μου το δακτιλο απο βασκετ του χε κανι στιν ακρι κατι σαν καμπουρα και κατι τετιο τουχαν κανι του το σπασε κ μετα κ μετα απο λιγο καιρο κομπλε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55339 από 8anasakis-akis- στις 30 Οκτωβρίου 2009, 4:19μμ

8anasakis-akis-

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/10/2009
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
paidia egw exw anan filo pou ine suma8hths ths aderfhs mou ths gioulhs ou einai 6adaxtilos !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55439 από DjBasile στις 03 Νοεμβρίου 2009, 4:36μμ

DjBasile

Εικονίδιο
μέλος από: 3/9/2004
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Λέτε να εκπληρωθεί η προφητεία για τη Κωνσταντινούπολη;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login