Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
"Λάθος" είπε ο σκαντζόχοιρος και κατέβηκε απ' τη βούρτσα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

επιλογη μεταξυ 2 αγοριων

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #55297 από m4ria στις 29 Οκτωβρίου 2009, 5:37μμ

m4ria

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/10/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
καταρχας καλυσπερα και συγχαρητηρια και το σιτε. Το προβλημα μου ειναι μια επιλογη μεταχυ 2 αγοριων θα σας πω τα χαρακτηριστικα και εσει θα μου πειτε πιον θα διαλεγατε. 1ος ειναι ελληνας ειναι 19 εχει υψος 1.90 μελαχρινα μαλλια η οικονομικη κατασταση ειναι αρκετα καλη αλλα περηφανευεται π.χ πηρε καινουργιο κινητό και αρχιζει να λεει οτι ναναι και επιλογη μεταξυ 2 αγοριων να κανω σχεσει μαζι του θα λεει οτι να τα εφτιαξα με την ταδε και την γαμι.... και τετοια και κανει και αρκετες μλκες και παει σε κλαμπ και πινει και οταν βγεναμε πιο παλια δεν με ενιαζε οτι εκανε βλακειες στον δρομο γτ ειμουν ανοητοι αλλα τωρα που πηγα 19 με ενδιαφερει πιο πολυ η συμπεριφορα του. Ο 2ος ειναι ενα παιδι απο την ρωσσια ειναι 18 εχει σταχτοξανθα μαλλια 1.94 ειναι απο 3 στην ελλαδα και η νοοτροπια και η συμπεριφορα ειναι αψογη σε ολα τα σταδια και δεν κανει μλκιες η οικονομικη κατασταση δεν ειναι οπως του αλλουνου ειναι πιο κατω και δεν εχω κανενα παραπονο προς αυτον και οταν βγεναμε μαζι του δεν φοβομουνα για της πραξης του στον δρομο δεν παει κλαμπ γτ λεει πως δεν ειναι για αυτον τα μερη αυτα και δεν πεινη οπως ο αλλος και γενικα ειναι καπως πιο υπευθυνος για της πραξης του σε αντιθεση με τον αλλον

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ Η ΚΑΤΑΓΟΓΗ (ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΗ) πειτε μου εσεις πιον θα διαλεγατε

kai na apantisoun ta koritsia pio poli
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55315 από Doctoras στις 29 Οκτωβρίου 2009, 9:57μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Το λες με εμεσο τροπο οτι πρωτιμας τον δευτερο για τον αλλον ολλα τα αρνητικα ειπες.Γνωμη μου ειναι να πας με αυτον απο την ρωσια.Γιατι με αυτον θα περασεις πραγματικα καλα.Ο αλλος μου φενεται πολυ εφε σχετικα με αυτα που ειπες.Πηγαινε με το παιδι που περνας καλα οπου ειναι και πιο ενδιαφερον!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55320 από 8anasakis-akis- στις 29 Οκτωβρίου 2009, 10:56μμ

8anasakis-akis-

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/10/2009
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
Μαρία χωρίς παρεξήγηση είσαι χαζή??? δεν το λέω από κακια! αυτό θα το επιλέξεις μονη σου...αν είναι δείξε φωτό (πλακα κάνω) έλεος δηλαδή[:ο)]
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55321 από 8anasakis-akis- στις 29 Οκτωβρίου 2009, 10:59μμ

8anasakis-akis-

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/10/2009
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
το ftou.gr είναι για να λέμε τα προβλήματα και να λύνουμε τις απορίες μας όχι για να λέμε ποιον να διαλέξω άραγε...δεν σου τα λέω για να σε παρεξηγήσω!μην το πάρεις προσωπικά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55326 από carla2 στις 30 Οκτωβρίου 2009, 2:24πμ

carla2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2009
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Καλή μου δεν θέλω να σου κάνω την έξυπνη, αλλά αυτή η ερώτηση φέρνει λίγο από:
Είσαι με μια φίλη σου στη βιτρίνα ενός μαγαζιού και κοιτάτε τις τσάντες. Και ρωτάς τώρα εσύ τη φίλη σου:
Ρε συ ποια από τις δυο να πάρω? Αυτή τη μαύρη τη δερμάτινη, ή την άλλη την καστόρινη την καφέ?
Άστοχο θα μου πεις το παράδειγμα μου, γιατί εγώ σου μιλώ για τσάντες, ενώ εσύ ρωτάς για ανθρώπους!
Τόσο το χειρότερο.
Συγνώμη ρε παιδιά, αλλά μερικά πράγματα βγάζουν μάτι! Οσο και να θες να συγκρατηθείς ε δεν μπορείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55328 από m4ria στις 30 Οκτωβρίου 2009, 8:36πμ

m4ria

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/10/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
lipon esis pion tha dialegate to 1 h to 2 peite meu plz
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55329 από bluebird στις 30 Οκτωβρίου 2009, 11:23πμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
ΦΥΣΙΚΑ και θα διαλεγαμε το Νο2!!!! τι σημασια εχει η εμφανιση; το περιεχομενο μετραει!
να συνεχισω το παραδειγμα σου carla2;: ...και λες στην φιλη σου: 'παρε ρε την μαυρη που παει με ολα σου τα ρουχα'!! κι εκεινη παιρνει την.. καφε!!!... (αφου οτι και να σου πουμε εσυ θα πας με αυτον που γουσταρεις)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55330 από bluebird στις 30 Οκτωβρίου 2009, 11:38πμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
ή μαλλον εμενα μου φαινεται σαν τηλεπαιχνιδι: -τι θα διαλεγατε, την κουρτινα ένα ή την κουρτινα δύο; -..εμμ... δεν ξερω.. να παρω την βοηθεια του κοινού;; ή το 50-50;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55331 από Bluejack στις 30 Οκτωβρίου 2009, 12:44μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Ένας άδειος κουβάς κάνει πιο πολύ φασαρία απο ένα γεμάτο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55332 από bluebird στις 30 Οκτωβρίου 2009, 12:49μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Bluejak@30 Οκτωβρίου 2009)
Ένας άδειος κουβάς κάνει πιο πολύ φασαρία απο ένα γεμάτο..


σωστοο!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login