Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην εκφράζεστε δυνατά. Θα ξυπνήσει η ναρκοκοινωνία σας.
Κυριακή, 28 Απριλίου

ΑΦΘΕΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56197 από Party_Animal στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 12:45πμ

Party_Animal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Γεια σας φιλοι. Τις τελευταιες 3 μερες εχουν εμφανισθει 2 αυθες στην γλωσσα μου. Χρησιμοποιω ενα ειδικο φαρμακο. Εχω ομως μια απορια: Το καπνισμα χειροτερευει την κατασταση? Μηπως υπαρχει περιπτωση επιδείνωσης ή μόλυνσης? Pls απαντηστε καποιος που ξερει. Ευχαριστω.


Υ.Γ.

Καπνιζω κανονικα απο τοτε που εμφανιστηκαν. Δεν το εχω κοψει το τσιγαρο δηλαδη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56202 από Seorge στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 1:42πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Το προβλημα που μπορει να εμφανισεις στις αυθες σου απο τ καπνσμα ειναι το λιγοτερο,..Φροντισε να το κοψεις οσο ειναι καιροσ Γιατι ειναι εξαιρετικα επικινδυνο...ΚΑΠΝΙΣΜΑ=σπυρακια,υπογονοιμοτητα,μειωση αντοχης και και και και και...Για αυτο φιλε στο λεω πολυ φιλικα οσο πιο γρηγορα το κοψεις τοσο πιο υγιεις θα εισαι.ειδικα στο μελλον οπου εκει εμφανιζονται τα λαθη του παρελθοντος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56205 από Party_Animal στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 2:06πμ

Party_Animal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Φιλε ευχαριστω για την απαντηση αλλα τ ξερω ολα αυτα. Το αν και ποτε θα κοψω το καπνισμα θα το αποφασισω εγω και δεν προκειται να με επηρεασει κανεις πανω σ αυτο το θεμα... Ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #56209 από bluebird στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 8:45πμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εγω νομιζω οτι οι αυθες δεν βγαινουν επειδη καπνιζεις, στο λεω εκ πειρας που δεν εχω βαλει τσιγαρο στο στομα μου και συνεχεια ταλαιπωρουμαι με αυτες. απο το αγχος πρεπει να δημιουργουνται. τωρα για το τσιγαρο δεν ξερω αν επηρεαζει, τα πορτακαλια αποφευγε ομως και τα αλλα εσπεριδοειδη, γιατι τσουζουν πολυ. γενικα ομως πρεπει να κανεις υπομονη, γιατι αυτες θα φυγουν απο μονες τους. τα φαρμακα βοηθανε την κατασταση καπως αλλα δεν τις θεραπευουν. πρεπει λεει να κανουν τον κυκλο τους...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login