Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μηχανισμός για να πάρει μπροστά χρειάζεται λάδι και μίζα. Η μίζα κινεί την παραοικονομία η οποία κινεί την οικονομία.
Τρίτη, 7 Μαΐου

τι θα έκανες στην θέση μου;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58387 από emma87 στις 06 Φεβρουαρίου 2010, 10:38μμ

emma87

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
γειά σας! είμαι 22 ετών και εδώ και 5 χρόνια τα έχω με ένα παιδί 6 χρόνια μεγαλύτερο μου. περνάμε ωραία μαζι...έχει πλάκα,είναι καλός και μέσα στα 5 χρόνια μόνο μια φορά μαλώσαμε πραγματικά και παραλίγο να τα χαλάσουμε όταν σε ένα παρτυ που είχε πάει φίλησε μια άλλη κοπέλα ένω είχε τσακωθεί μαζί μου. αλλά το θέμα μας δεν είναι αυτο...είναι η αδερφή του. ίσως σε κάποιους να ακουστώ υπερβολική αλλά πιστέψτε με δεν είμαι! ας ξεκινήσω απο την αρχη όμως...ο αντώνης, το αγόρι μου, μένει τα καλοκαίρια μόνος του καθώς οι γονείς του πάνε στο εξοχικό τους στην κρήτη και τον χειμώνα μαζί τους. η αδερφή του είναι παντρεμένη με δύο παιδιά και έμενε με τον άντρα της στην αθήνα. τα χριστούγεννα όμως αποφάσισε να χωρίσει και τα μάζεψε όλα και γύρισε πίσω στους γονείς της. το πρόβλημα μου είναι ότι νιώθω να παρεμβαίνει στην σχέση μου σε υπερβολικό βαθμό. νιώθω να μου έχει γίνει στενός κορσές! ο αντώνης, το αγόρι μου, σχεδόν όλη μέρα είναι σπίτι του,όταν το ανήψι του έχει φροντιστήριο το πάει μαζι με την αδερφή του, δεν την αφήνει να πάει πουθενά μονη της καθώς του ζητάει να πάει μαζί της και όταν θέλουμε να πάμε μια βόλτα την καλεί συνεχώς και εκείνη. είναι συνεχώς μαζί μας. πλέον δεν βγαίνουμε ποτέ οι δυό μας... ακόμη και σήμερα που του είπα να έρθει σπίτι μου να δούμε ταινία μου λεέι: "πάμε σπίτι μου να την δούμε με την αδερφή μου". το σάββατο που του ζήτησα να βγούμε μου λέει ξανά: "κάτσε να πω και στην αδερφή μου να έρθει". και η μάνα του; και αυτή συνέχεια τον παρακινεί να παίρνει και την αδερφή του μαζί του και να μην την αφήνει μόνη της. το πιο τρελό; όταν έχεται σπίτι μου ή όταν τελικά καταφέρουμε να πάμε κάπου οι δυό ή με φίλους τον πέρνουν τηλέφωνο να μάθουν που είναι και πότε θα γυρίσει και αν δεν γυρίσει σύντομα ξανά του τηλεφωνούν...και ξανά!εντάξει κατανοώ ότι η αδερφή του έχει προβλήματα με τον γάμο της, ότι θέλει να βλέπει τον αδερφό της και δεν έχω πρόβλημα να βγούμε και μαζί αλλά όχι έτσι...συνέχεια οι τρείς μας! χρειάζομαι και λίγη ώρα με το να είμαστε οι δυό μας! απο την άλλη δεν θέλω να του μιλήσω γί' αυτο γιατί εγώ σιγουρα θα φανώ κακιά και τον αγαπάω!δεν θέλω να τον χάσω!αλλά δεν τον αντέχω κι΄άλλο έτσι! τι να κάνω;;;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58883 από F T O Y S A S στις 25 Φεβρουαρίου 2010, 6:51πμ

F T O Y S A S

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Να τον πιασεις ομορφα και ωραια και να του πεις το προβλημα σου και να το συζητησετε!εγω ετσι θα κανα!αμα δεν τουλες τιποτα θα νομιζει οτι δεν εχεις και προβλημα!ε των αντωνακη!εγω με σενα πεστου ταχω οχι με τιν μανα σου και τιν αδερφη σου !μην το αφινεις ετσι......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58893 από emma87 στις 26 Φεβρουαρίου 2010, 1:36πμ

emma87

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ναι αλλα δεν θα θυμώσει? οικογενεια του ειναι...εγω θα φανω η κακια...
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #58906 από F T O Y S A S στις 27 Φεβρουαρίου 2010, 3:42πμ

F T O Y S A S

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ε πες του εσενα θα σου αρεσε να βγεναμε συνεχια μαζη με τον αδερφο μου π.χ αλιος αμα εχεις προβλημα να του μιλησεις οπως καταλαβα δοστου να καταλαβη μετροπο οτι εισαι ενοχλημενη με αφτην την κασταση και ξενερωνεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58934 από dirla στις 28 Φεβρουαρίου 2010, 12:03πμ

dirla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
αμα σε αγαπαει πραγματικα θα σε καταλαβει...απλα ειναι λιγο μπερδεμενοσ και αυτος δεν ξερει πιον να προτοκοιταξει....!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login