Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σαν βασιλιάς, σαν βασιλιάς, και της καρδιάς μου κύρης. Αρβανιτάκη να φαλτσάρει τρακαρισμένη ανόητους στίχους με μουσική αρμόνιο, προφορά επαρχίας και στήσιμο φτήνιας
Δευτέρα, 13 Μαΐου

ΣΚΥΛΟΣ!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58977 από blacksugar στις 01 Μαρτίου 2010, 4:13μμ

blacksugar

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, θα ηθελα να σας ρωτησω κατι. Πηρα μια αποφαση να παρω εναν σκυλο για συντροφια...Δεν θελω να δωσω χρηματα απλα θα παω απο φιλοζωικη και θα διαλεξω εναν σκυλο που μου αρεσει μαλλον κουταβι για να με μα8ει απο μικρο...Θελω να μα8ω ποσο κοστιζουν τα εμβολια του, οι τροφες πανω-κατω και ποσο θα μου στοιχισει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58979 από mr.anonymous στις 01 Μαρτίου 2010, 5:22μμ

mr.anonymous

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2010
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
αναλογος κ τα κιλα που θα ζιγιζει ο σκυλος θα ειναι πχ ενας 3 κιλα οπος ο δικος μου τα φαρμακα για τα σκουλικια κανει 5 ευρω κ ενα εμβολιο 40 ευρω τα φαρμακα για τα σκουλικια πρεπει να τα περνει καθε μηνα βαλε κ την τροφη 20 ευρω τον μηνα =25 ευρω τον μηνα+ τα εμβολια 50 ευρω ομος δεν ειναι καθε μηνα πρεπει να πας σε κτινιατρο ν να μαθεις πανω κατω ενας σκυλος μικρος οπος ενα γιορκσαιρ που εχς εγς θα ξοδευεις περιπου 25 ευρω κ βαλε τα εμβολια ενω ενας σκυλος 15 κυλα οπος ενα λυκοσκυλο θα περνει 2 χαπια για τα σκουλικια ειναι 10 ευρω κ την τροφη που τρωνε τα λυκοσκυλα σαν γουρουνια 40 ευρω κ τα εμβολια=50 ευρω + τα εμβολια=100 ευρω ομος τα εμβολια δεν ειναι καθε μηνα βαλε κ τα λουρια για τα τσιμπουρια κ ολα αυτα ειναι μεγαλη ευθινη ενας σκυολος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58984 από blacksugar στις 01 Μαρτίου 2010, 7:25μμ

blacksugar

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Φιλε πες μου για ενα κουταβι που σκοπευω να παρω, πανω κατω μεσο ορο τον μηνα και κα8ε ποτε ειναι τα εμβολια ευχαριστω για την βοηθεια!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58985 από Pelvic_Thrust στις 01 Μαρτίου 2010, 7:26μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Εγω εχω ενα Mini Pincher (θηλυκο) και δεν εχω πολλα εξοδα. Τρωει και σκυλοτροφη αλλα και μαγειρεμενο φαϊ. Τα εξοδα μου ειναι 10€ καθε 10 μηνες αν δε κανω λαθος.. για κατι χαπια που πρεπει να περνει, και ενα εμβολιο το χρονο γυρω στα 30-40€. Σκυλοτροφη (εκτος απο μπισκοτακια κτλ..) δεν αγοραζω σχεδον ποτε επειδη προτιμαει το φαγητο που τρωμε εμεις xD
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58998 από mr.anonymous στις 02 Μαρτίου 2010, 5:02μμ

mr.anonymous

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2010
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
ενα κουταβι πανω κατω τον μηνα θα ειναι 30-40 ευρω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login