Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αγάπα τον πλησίον σου. Κούρδισε το πιάνο σου.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Tatoo!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60789 από MaRmO στις 01 Μαΐου 2010, 12:28μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
Θελω να ρωτησω κατι αλλα θα παρακαλουσα να μου απαντησουνε μονο οσοι ξερουνε σιγουρα...
Θελω στα 18 μου να κανω ενα τατοο και το πιο ωραιο μερος για μενα πιστευω οτι ειναι σε εκεινο το σημειο κατω απο την κοιλια στα πλαγια...το θεμα ειναι οτι εχω ακουσει πως αργοτερα οταν μεινω εγκυος ας πουμε αυτο θα ξεχειλωσει και θα γινει χαλια...
αλλοι μου ειπανε πως μετα θα επανελθει στην θεση του και το πολυ πολυ το ξαναπαταω και ειναι μια χαρα...
τι ισχυει τελικα?μηπως ξερετε πιο σιγουρα τι γινεται και καποιες αλλες πληροφοριες?
ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60842 από bluebird στις 02 Μαΐου 2010, 11:10μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
marmo δεν ειμαι σιγουρη αλλα λογικα αυτα τα χρωματα ξεχυλωνουν μαζι με το δερμα και επανερχονται παλι. γιατι ξερω αρκετους που εχουν τατου σε διαφορα σημεια του σωματος και δεν εχουν προβλημα οταν αδυνατιζουν ή παχαινουν. γενικα οσο ειναι σφριγηλο το δερμα δεν υπαρχει προβλημα. οταν βεβαια περασουν τα χρονια και "κρεμασουν" καποια σημεια, ή ζαρωσουν τοτε σιγουρα δεν θα δειχνει ωραιο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61093 από tamtam στις 08 Μαΐου 2010, 11:41μμ

tamtam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2010
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
σκεψου πως καθως περνανε τα χρονια αν δεν τα "πατησεις" ξεθωριαζουν με τον καιρο(οχι απο μηνα σε μηνα,μακροπροθεσμα μιλαω) και απο μαυρο γινεται σιγα σιγα πρασινο ωσπου να γινει τυρκουαζ ή λαχανι....

φανταζεσαι τον εαυτο σου με μια πρασινη σταμπα στην κοιλια στα 60 σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61256 από MaRmO στις 12 Μαΐου 2010, 6:57μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
ενταξει θα το παταω καθε τοσο γιατι το εχω δει αυτο το γεγονος με το πρασινισμα...ευχαριστω παντως...τελικα μαλλον στην πλατη κατω δεξια ειναι καλυτερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login