Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Απειροι άνθρωποι ξοδεύουν λεφτά σε πράγματα που δεν τα θέλουν, για να καταπλήξουν ανθρώπους που δεν μπορούν να υποφέρουν.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Αγορια&Κοριτσια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61930 από xrisaki στις 30 Μαΐου 2010, 6:08μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Πιστευεται πως υπαρχει φιλια μεταξυ αγοριων και κοριτσιων???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61934 από Doctoras στις 30 Μαΐου 2010, 7:11μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ναι.Γιατι οχι?Αλλα μπορει να υπαρξουν και φορες να μετατραπει και σε ερωτικη σχεση περα απο την φιλικη γιατι τα αιτερονυμα(φιλοι ξε φιλοι)
ελκονται.Γενικα ομως νομιζω πως υπαρχει φιλα μεταξι των δυο φιλων και υπερισχυει στον ερωτα ειναι πιο δυνατη απο αυτον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61944 από an8h στις 30 Μαΐου 2010, 11:46μμ

an8h

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
ΝΑΙ , ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΦΙΛΟ (ΑΓΟΡΙ ΕΝΝΟΗΤΑΙ)..ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ ΑΝ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΗΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ,ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΔΗ ΠΛΕΟΝ (ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ) ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ...
ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΓΤ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΝΩ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΑΤΟΜΟ.....
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ....ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΛΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΕΝΑΣ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΗΧΗΣΜΕΝΟΣ......(ΣΟΡΡΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΛΟ!!!!!!)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61945 από tamtam στις 31 Μαΐου 2010, 12:44πμ

tamtam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2010
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
και εκωφαντικο να προσθεσω...πατα το caps lock κοπελα μου...διπλα ειναι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61950 από Bluejack στις 31 Μαΐου 2010, 2:54πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Όχι, δεν το πιστεύω πλέον..
Νομίζω πως αργά η γρήγορα ένας απο τους δυο θα δει τον άλλο με διαφορετικό μάτι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61966 από nounou στις 31 Μαΐου 2010, 2:35μμ

nounou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2010
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
θελω πολυ να πιστεψω οτι υπαρχει αλλα οσεσ φορεσ κανω πολυ παρεα με καποιον εχει παει αλλου το πραγμα!!απ την μερια του τισ περισσοτερεσ φορεσ..παρολα αυτα πιστευω οτι μπορει να υπαρξει!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61968 από monaxia_mu_ola στις 31 Μαΐου 2010, 2:52μμ

monaxia_mu_ola

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2009
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Μόνο εάν είναι φίλοι από μικρή ηλικία οπότε ουσιαστικά είναι σαν αδέρφια. Πάντως σε κάθε περίπτωση το 'στα φιλικά μπαίνουν τα καλύτερα γκολ',δε βγήκε τυχαία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61981 από m@ria στις 31 Μαΐου 2010, 6:16μμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
εγώ πηστεύω πως υπάρχει ανάλογα το άτομο πάντα,εγώ έχω πολλούς καλούς φίλους που είναι μόνο φίλοι αλλά και αρκετούς φίλους που με βλέπανε αλλιώς,εγώ πολύ σπάνια να δω αλλιώς ένα φίλο μου..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62019 από xrisaki στις 31 Μαΐου 2010, 11:37μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Και εγω αρχικα πιστευα στην φιλια μεταξυ αγοριων και κοριτσιων τωρα ομως εχω παψει να πιστευω..κ θα σας πω το γιατι..ενα χρονο τωρα κανω κολιτι παρεα με ενα παιδι το οποιο γνοριζω απο το δημοτικο(τωρα παω πρωτη λυκειου)με αυτο το παιδι λοιπον τα ειχα για εν πολυ μικρο διαστημα στην πρωτη γυμνασιου μετα τον χορισμο μας λοιπον σταματισαμε να κανουμε παρεα και ενα χρονο τωρα οπως ειπα εχουμε αρχισει και παλι και κανουμε πολυ παρεα..αυτο το παιδι λοιπον ειναι 8 μηνες με μια κοπελα και ομως εχει αρχισει να σκεφτετε και να μου λεει πως θα ηταν ωραια να ειμαστε και παλι μαζι οπως παλια και καθετε και σχεδιαζει απο τωρα τα πραγματα και μοτ λεει πως οταν χορισουν με την κοπελα του αν θελω και εγω να ειμαστε και παλι μαζι και κατι τετοια με αυτα που μου λεει ομως με φερνει σε δυσκολη θεση και δεν ξερω τι να του πω τη συμπεριφορα να εχω απεναντι του κτλ..α μεχρι που γυρισε και μου ειπε πως θα ηταν καλυτερα να αποφευγουμε να βγαινουμε οι 2 μασ γιατι του ειναι δυσκολο να ελενξει τα συναισθηματα που εχει για εμενα και δεν θα ηθελε να απατισει την κοπελα του..εγω τι πρεπει να κανω τωρα..για πειτε μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62041 από marina maria στις 01 Ιουνίου 2010, 2:16μμ

marina maria

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
εγω πιστευω πως δεν υπαρχει φιλια αναμεσα στα αγορια και στα κοριτσια!!!δεν ειναι δυνατον.....εκτος αν ο καποιος απο τους δυο ειναι γκει...μονο τοτε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login