Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Τι θα ήθελες να γράφουν στον τάφο σου;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62164 από Σηπτικό Βόδι στις 02 Ιουνίου 2010, 11:38μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Η ερώτηση απλή - τι θα ήθελες να γράψουν πάνω στον τάφο σου όταν έρθει η τελ...μαύρη ώρα;

Εγώ έχω σκεφτεί κάτι σε "Πληροφορίες Εντός" ή "Insert Coin".
Πιστεύω αν άφηναν και μία κάλτσα μου επάνω στον τάφο θα ήταν τρελιάρικο, δε θα ήταν σίγουρα στα ντεκαβλέ καλούπια όσο ν' αφορά στο τι αφήνουν στους άλλους τάφους (όπως πχ κάτι κούπες καφέ και τέτοια...)

Για πείτε, εσείς;

Υ.Γ Πόσο χαίρομαι όταν κάνω χαρούμενα θέματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62165 από GrandmasterL στις 02 Ιουνίου 2010, 11:41μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Εγω θελω εναν ταφο απο παγο,για να μην μπορουν οι διαβατες να ξεκουραζονται στην σκια του..

(Τζανι Ρονταρι)(Η αχρηστη μαλακια της βδομαδας)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62166 από Σηπτικό Βόδι στις 02 Ιουνίου 2010, 11:44μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Το καλό είναι ότι είσαι μέσα στα όρια της σχετικής απάντησης :-P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62172 από nathalie στις 03 Ιουνίου 2010, 12:27πμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Εγω παλι θα ηθελα να αποτεφρωθω...Κι αν ταφω,θελω να γραφει κατι που να με εκφραζει,οχι μακαβριο,ουτε και τρελιαρικο.Κατι που να ταυτιζεται με τη σταση ζωης μου,ή κατι που θα εχουν γραψει για μενα οι πολυ δικοι μου ανθρωποι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62181 από an8h στις 03 Ιουνίου 2010, 1:50πμ

an8h

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
ΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ , ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΑΘΑΝΑΤΗ ΖΩΗ ΠΑΝΤΩΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ....μπορει να ακουγεται χαζο αλλα το μοναδικο πραγμα που κανει στα ματια μου τον θανατο να φαινεται λιγοτερο τρομακτικος και ασκοπος ειναι το γεγονος πως ΛΑΤΡΕΥΩ την ελυθερια ..(δεν φοβαμαι τιποτα,δεν αγαπαω τιποτα αρα ειμαι ελευθερος...)αλλα επειδη οπως και να το κανουμε ΔΕΝ προκειται ποτε στην ζωη μου να εξαληψω τα συναισθηματα μου (ειμαι και ευαισθητη τρομαρα μου)οπως ουτε και τουσ φοβουσ μου μπορω να τουσ εξαφανιζω επειδη ακομα και αν δεν φοβαμαι τπτ αλλο, ο φοβος του θανατου θα μενει(το αγνωστο παντα ειναι τρομακτικο)..ΑΡΑ θα ειμαι πραγματικα ελευθερη μονο οταν πεθανω γιατι μονο τοτε δεν θα νιωθω....αλλα δεν ανυπομονω κιολας.........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62184 από benedictos στις 03 Ιουνίου 2010, 2:00πμ

benedictos

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Ο ταφος θα ηθελα να λεει μια μονο φραση.                            

              <<alea jacta est>>.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62187 από 123lolita456 στις 03 Ιουνίου 2010, 3:51πμ

123lolita456

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2009
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
Σηπτικό Βόδι θα ηθελα να σε ρωτησω..(κατι ασχετο με το θεμα σου και ζητω προκαταβολικα συγγνωμη για την ενοχληση...) εχεις καμια σχεση με τον webmaster αυτης της σελιδας? αν φυσικα δεν γινομαι αδιακρητη και λιγο περιεργη (αχ αυτη η περιεργεια )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62191 από Σηπτικό Βόδι στις 03 Ιουνίου 2010, 1:06μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Ωραίος ο benedictos με τον κύβο που ερρίφθη και η Ανθή με το φιλοσοφημένο, αλλά βρε παιδιά γιατί τόσος πεσσιμισμός; Είναι άραγε έγκλημα της σκανδαλωδούς προσπάθειας προς τους (νέους κυρίους) ανθρώπους της so-called "νέας νοοτροπίας" να τα θεωρούμε όλα προ τετελεσμένου και να είμαστε τόσο κυνικοί και ΙΜΌδεις; (Τι γράφω πάλι.)
Το θέμα είναι: γιατί τα δραματοποιούμε όλα και δε ζούμε απλά τη ζωή μας, κάθε στιγμή που λέει και η Βόντα-φον';
Λολίτογουα: Αν εξαιρέσεις ότι έχουμε το ίδιο όνομα και είμαστε εχθροί στο κινέζικο οροσκόπιο (?), καμία άλλη. Γουάι γιού άσκιν;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62193 από Pelvic_Thrust στις 03 Ιουνίου 2010, 1:11μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Εγω θελω να γραφει:

"Get Rich or Die Tryin'"

Οσο για την μεταθανατια ζωη, ειμαι απολυτα σιγουρος οτι υπαρχει. Οχι με αυτην την μορφη ομως. Η δικια μου θεωρια για τη ζωη ειναι οτι αυτη η ζωη ειναι μια δοκιμασια. Εαν την "περασεις" η ψυχη σου θα ζει αιωνια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62205 από Doctoras στις 03 Ιουνίου 2010, 3:05μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Να γραφει.
The king's sleeping down here.So silence plz.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login