Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Προγραμματιστικές σοφίες: Η σταθερά ενός άντρα είναι μεταβλητή ενός άλλου.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

πως να τον κανω να ξεπερασει το παρελθον;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62739 από nikol tassiou στις 13 Ιουνίου 2010, 9:43μμ

nikol tassiou

μέλος από: 13/6/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ειμαστε μαζι 8 μηνες. ο γιωργος μου ειναι κλειστος σα χαρακτηρας και δεν ανοιγεται ευκολα, εχει χασει γενικα την εμπιστοσυνη του και ειναι πολυ ιδιορρυθμος(κριος στο ζωδιο).στους 7.5 μηνες της σχεσης μας, μου ειπε κατι που με σοκαρε.. πιστευα οταν τον γνωρισα πως το παρελθον του ειναι ανυπαρκτο, ειναι κατι που ποτε δεν τον αγγιξε ...φαινεται ομως πως εκανα λαθος..κι ενα βραδυ μου αποκαλυψε....πως καποιο απωθημενο τον βασανιζει,μια σχεση του πριν απο 2 χρονια που τον πληγωσε και του εχει αφησει σημαδια , <ισως ειναι η μονη γυναικα που εχω αγαπησει > , μου ειπε. εγω εχασα τη γη κατω απο τα ποδια μου, δε πιστευα στ αυτια μου και φυσικα το πηρα πολυ στραβα. αν και ποτε δε μου ανοιχτηκε για τη ζωη του, τιποτα για τα ερωτικα του,τοσο αβιαστα μου αποκαλυψε το κολλημα του και με εκανε να υποφερω τοσο πολυ. δεν ξερω αν επρεπε να αντιδρασω ετσι , με κλαματα και πονο. μετα που τα σκεφτηκα , ειπα πως μπορει να ειναι καθαρα θεμα μυαλου, ενας αντρικος εγωισμος για καποια που τον αφησε στους 4 μηνες σχεσης τους. . και ισως το γεγονος οτι μου αποκαλυψε κατι εστω και τωρα, δειχνει να με εμπιστευεται. μηπως στην ουσια τωρα ξεκιναει η σχεση μας;; για μας ωστοσο λεει ,οτι ειμαι ο,τι καλυτερο εχει γνωρισει. θελει να με εχει στη ζωη του και οτι εχει νιωσει αρκετα πραγματα για μενα.απο εκεινη την ημερα ειπαμε πως θα κανουμε μια νεα αρχη και εγω θα ειμαι διπλα του για να μη του θυμιζει τιποτα το παρελθον.συμφωνησε. αραγε πως θα ξερω οτι μπορει τελικα να με αγαπησει? εχει μελλον η σχεση μας?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #62747 από trinity στις 13 Ιουνίου 2010, 11:20μμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

για τι ηλικιες μιλαμε?

προσωπικα παντως ετσι κ μου ελεγε κατι τετοιο, τελειωσε για μενα
δεν πα να εκοβα φλεβα? τελος φινιτο.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62753 από nikol tassiou στις 14 Ιουνίου 2010, 12:35πμ

nikol tassiou

μέλος από: 13/6/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
είναι 28 και ειμαι 21
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login