Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Υπάρχουν δύο είδη πεζών, οι γρήγοροι και οι νεκροί.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

PaySafe to Paypa είναι εφικτο?

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69607 από Ntalton στις 28 Δεκεμβρίου 2010, 1:10μμ

Ntalton

Εικονίδιο
μέλος από: 24/12/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@27 Δεκεμβρίου 2010)
Έγραψε:(Ntalton@27 Δεκεμβρίου 2010)
Ειναι ενα ατομο που του δινιες το κωδικο της καρτας και σου δινει το αντιστοιχο ποσο στο paypal ή οπουδηποτε αλλου θες. Πολυ εμπιστος. Δεν ξερω αν επιτρεπεται να δωσω το λινκ του εδω ομως....

Δεν γινεται αυτο απο την στιγμη που το paypal δεν ειναι ενεργοποιημενο με λογαριασμο ειμε σηογουρος πως δεν το εχεις κανει(πως μπορεις να λες επμιστο καποιον απο το ιντερνετ στον οποιο παιρνει τα λεφτασου και στα βαζει σε λογαριασμο τον οποιο δεν υπαρχει?)........

Το εχω κανει ηδη με επιτυχεια. Εχω παρει πραγματα και εχω και χρηματα στον λογαριασμο μου. Και το ατομο που τα μεταφερει δεν το βρηκα στο ακυρο. Τον βρηκα σε αλλο φορουμ με παρα πολλα ατομα να λενε πως οι συνναλαγες που κανει ειναι σωστες.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #69608 από Bluejack στις 28 Δεκεμβρίου 2010, 2:08μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Και που ξέρω εγώ αν δεν είσαι εσύ αυτό το άτομο και σκοπός σου είναι οι μαλάκες που θα εμπιστευτούν ένα ξένο ?

Το θέμα δεν είναι αν είσαι εσύ ή οχι.
Το θέμα είναι πως τέτοια πράγματα είναι αναξιόπιστα και μη ασφαλής.

Και όχι, η paypal όπως λέει o doctoras θέλει να επιβεβαιώσει ότι όντως είσαι εσύ. Αυτό γίνεται με κάρτα, ή και με κάποιους άλλους τρόπους.
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το paypal χωρίς να κάνεις αυτό το verification αλλά κάποια στιγμή θα μπει το limit θες δε θες.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #74006 από bmxakias στις 17 Μαρτίου 2011, 5:46μμ

bmxakias

μέλος από: 17/3/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ελα φιλε, αν θελεις στειλε μου την paysafe σου με mail και θα σου στειλω το αντιστοιχο ποσο στο paypal σου να κανεις δουλεια.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #74018 από Epipoleos στις 17 Μαρτίου 2011, 7:43μμ

Epipoleos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2010
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Ειναι μια απλη διαδικασια. Πάς σε μια τράπεζα(κατα προτιμηση στην πειραιώς). Κάνες εναν λογαριασμό εκει. Έπειτα βγάζεις μια Χρεωστική (Debit Card). Τι ειναι αυτη η καρτα? Δεν εχει καμια σχέση με πιστωτικές. Είναι μια καρτα που την συνδέεις με το PayPal. Δεν χρειάζετε να βάλεις όλα τα λεφτα του λογαριασμού σου στην κάρτα. Μπορείς να βάζεις μόνο οσα λεφτα χρειάζεσε για τις αγορές. Την συνδέεις στο PayPal και είσαι έτοιμος.

Εγω αυτο έκανα και είναι πολυ ασφαλη. Έχω μεσα στην Καρτα 8 ευρω(για να μην την απενεργοποιησουν) και αν θελω να κανω καμια αγορα μεγαλυτερης αξιας,πάω καταθετω τα λεφτα και μετα κανω την αγορα!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #74037 από pikolas16 στις 18 Μαρτίου 2011, 4:02πμ

pikolas16

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
geia sas paidia an kai ligo ka8usterhmena...9a sas grapsw k egw me th seira m....mporw na sas boh8hsw na steilete grhgora k asfales ta xrhmata sas apo tn paysafe>>katey8eian stoo paypal....gia plirofories...steilte mnm


προφίλάλλα...
Μήνυμα #74584 από jason3296 στις 28 Μαρτίου 2011, 3:28μμ

jason3296

μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
file ego endiaferome

na kano to leyta ths paysafe se paypal(unverifed)

ginete?

thanks
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login