Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε φοράμε το προφυλακτικό έξω από το παντελόνι.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

E-bay

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63625 από XxXGreGXxX στις 12 Ιουλίου 2010, 2:35μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια.. Μπηκα σε μια ιστοσελιδα που λεγετε e-bay.. εκει βρηκα πολλα πραγματα (στην συγκεκριμενα εψαχνα για mp3) σε πολυ καλες τιμες (+ εξοδα μεταφορας) Μηπως εχει αγορασει καποιος απο εσας απο εκει περα? Αλη8ευουν οι τιμες η ειναι κοροιδια..? Επισεις λεει κατι για Paypal ειναι ειδος Paysafe?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63706 από giorgos96 στις 14 Ιουλίου 2010, 2:51μμ

giorgos96

μέλος από: 14/7/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
λιπον επιδη αγορασα μια καμερα ξερω πρεπει να εχης μια πειπαλ που θα πας στην τραπεζα να την βγαλεις (δεν εχει καμια σχεση με πιστωτικη) ναι ειναι καποιο ειδοσ πεισειφ οι τιμες αλιθεβουν γιατι πολυ απλα δεν ειναι ελλαδα! αλλα θα περασουν γυρω στης 3 βδομαδες μεχρι να σου ερθει το χαρτακι σπιτι σου γιαυτο δωσε σωστη διαυθινση και οτι σε ρωταει να ειναι σωστο μετα πρεπει να πας στο ταχυδρομειο με την ταυτοτητα σου και το χαρτακι και περνεις απο κει αυτοπου παραγγιλες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64044 από Amelia στις 20 Ιουλίου 2010, 11:28μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Εχω αγορασει απο το ebay.. Προσεχε ομως.. απο το ebay.co.uk... ειναι διαφορετικο διοτι στελνει Ελλαδα.
Εχω ενα ατομο εμπιστο που του βαζω λεφτα στο λογαριασμο και αγοραζει..
Συγκεκριμενα, εχει χρεωστικη καρτα και λογαριασμο στο ebay. Επιλεγει το αντικειμενο, επειτα βαζει τη διευθυνση μου και επιλεγει να το στειλουν.. Αναγραφεται ακριβως η τιμη του προιοντος στην αρχικη, αλλα και η τιμη των εξοδων αποστολης οταν επιλεξεις τη χωρα που θελεις να παει. Σου ερχεται στη πορτα του σπιτιου σου. Η τιμη του προιοντος ειναι παντα αυτη που λεει και αναλογα με το μεγεθος και την αποσταση προστιθενται και τα εξοδα αποστολης που παντα ειναι απο 2-10 ευρω (παντα μου ηταν γυρω στα 3-4 εμενα παντως).
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login