Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ασπρόμαυρη τηλεόραση με λάμπες – Ανοίγεις την τηλεόραση, φτιάχνεις καφέ, πίνεις το μισό και ύυυυυυστερα δείχνει εικόνα.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

πω;ς θα αντιδρασει?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65274 από pagwtaki στις 26 Αυγούστου 2010, 10:44μμ

pagwtaki

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
λοιπον ο τύπος που μου αρεσει δηλωνει εδω και λιγες ημερες ελευθερος στο facebook οσο ηξερα οτι ηταν σε σχεση δεν μπορουσα να κανω κατι, τον ειχα γνωρισει πριν λιγους μηνες μεσω φιλων και τον ειχα δει και τυχαια καπου το καλοκαιρι αλλα ηταν με την κοπελα οποτε ημουν πολυ διακριτικη μιλησαμε βεβαια και ειχε χαρει και αρκετα απο οτι φανηκε
τωρα λοιπον δηλωνει ελευθερος στο facebook ειπα λοιπον και εγω να στειλω κατι και εξυπνο και να περναει καποιο μηνυμα γιατι σιγουρα θα πλακωσουν και αλλες γυρω γυρω και για να γραφει ελευθερος ψαχνεται
λοιπον του εστειλα μηνυμα αναφεροντας για εμενα, προσωπικη κατασταση: δεσμευμενη, στη σκεψη σου!!!!. πως λετε οτι θα αντιδρασει?
λετε να πει τι μας λεει τωρα αυτη? θα κολακευτει? ισως και να μην απαντησει αμεσα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65286 από Laila-J20 στις 26 Αυγούστου 2010, 11:15μμ

Laila-J20

μέλος από: 26/8/2009
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
χμμ δεν ξερω..
νμζ αν του εστελες κατι τυπικο θα ηταν καλυτερα..εφοσον τον εχεις ξαναδει και τα εχετε πει απο κοντα δεν θα περεξηγουσε που θα ηθελες να του μιλισεις αλλα..αυτο ηταν λιγο του ματς κατα την αποψη μου.
θα δειξει ομως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65290 από pagwtaki στις 27 Αυγούστου 2010, 12:10πμ

pagwtaki

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
το εκανα γιατι σκεφτηκα οτι απο τη στιγμη που δεν κανουν παρεα με τους φιλος μου δε θα υπηρχε αμεσα συναντηση, θα πλακωσουν και αλλες οποτε φεξε μου και γλυστρισα ουτε ειχε νοημα να του πιασω κουβεντα ξαφνικα τι κανεις πως περασες. Ειπα να του στειλω κατι που θα καταλαβει και αν θελει θα δωσει συνεχεια, ειναι σαν να του λεω οτι σε ειδα μου αρεσες απασχολησες το μυαλο μου αλλα οσο ησουν σε σχεση καθομουν στην ακρη και δεν εκανα κινηση τωρα που το δηλωνεις σου δηλωνω και εγω κατι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login