Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τχαχτύττηα είνια το υοππκταάσατο της αρκίβιεας.
Σάββατο, 18 Μαΐου

προβλημα με φιλια.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #66571 από EIMEOTINANE στις 24 Σεπτεμβρίου 2010, 2:57μμ

EIMEOTINANE

Εικονίδιο
μέλος από: 24/9/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
παιδια εχω ενα σοβαρο προβλημα. εχω στο σχολειου δυο κολλητους οι οποιοι μερικες φορες λενε μεταξυ τουσ πραγματα που δεν μου λενε. και ειναι πραγματα που δεν με αφορουν. τους εχω ροτησει μηπως εχουν καποιοι προβ με μενα και γιαγτο με γραφουν μερικες φορες και μου επιτεθηκαν πως λεω βλακιες. σκεφτηκα να τουσ γραφω μηπως καταλαβουν την αξια μου. εσεις τι θα κανατε στην θεση μου? εχετε ερθει στην θεση να γραφετε καποιον?? αν ναι γιατι?? πειτε μου απαντησεις. λετε ν ειναι ιδεα μου?? πλζ θελω απαντησεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66575 από Epipoleos στις 24 Σεπτεμβρίου 2010, 3:31μμ

Epipoleos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2010
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Δηλαδη φιλε παλια τα λέγατε ολα και τωρα αυτοι δεν σε λένε και πολλα πράγματα? Και σε βριζουνε κιολας?

Μηπως θα ητανε καλο να μην τους κανεις φιλια για καποιο διαστημα? Να ξεκοψεις? Για να δεις τι γινετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66578 από EIMEOTINANE στις 24 Σεπτεμβρίου 2010, 4:20μμ

EIMEOTINANE

Εικονίδιο
μέλος από: 24/9/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
δεν με βριζουν το λεω απο την αποψη πως οταν τουσ ροταω αν γινομε βαρος μου λενε πως λεω μαλακιες. και να μην σκεφτομαι τετοια κτλπ. δεν ειναι παλια μου λεγανε και τωρα οχι. αλλα νιωθω σαν να ειμαι στην απεξω ιδεα μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66582 από VeTeRaNoS στις 24 Σεπτεμβρίου 2010, 4:52μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Νομίζω πως ρωτάς και απαντάς μονος σου.

Αφού πιστεύεις ότι σε έχουν στην απέξω γράψτους και εσύ για λίγο καιρό να δεις πως θα αντιδράσουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66585 από Epipoleos στις 24 Σεπτεμβρίου 2010, 9:21μμ

Epipoleos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2010
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Καταλαβα. Νιωθεις οτι εισαι στην απεξω και οταν το λες στους φιλους σου,αυτοι σε λενε μην λες μαλακιες.

Μπορει να μην σε εχουνε στην απεξω και να ειναι η ιδεα σου. Δηλαδη να συζητανε καποιο θεμα κρυφα απο σενα,οχι επειδη δεν σε θεωρουν πια φιλο τους,αλλα επειδη ισως θεωρουν οτι πρεπει να το ξερουνε μονο αυτοι για καποιον δικο τους λογο. Και επειδη δεν εισαι στην απέξω οταν τους το λες,σε λενε μην λες μαλακιες. Δηλαδη ειναι σαν να σου λενε. Τι ειναι αυτα που λες ρε φιλε? Γιατι να σε βγαλουμε εκτος παρεας? Απλα για συντομια να σε λενε κοψε τις μαλακιες.

Εκτος αν οντως σε εχουν στην απεξω και αυτα που λενε κρυφα ειναι για σενα,και οταν τους λες αν εισαι στην απεξω σε λενε κοψε τις μαλακιες για να μην σε χασουν και δεν εχουν με ποιον να γελανε.

Δεν ξερω. Το καλυτερο που θα ειναι να κανεις,ειναι να καθησετε μια φορα και να το συζητησετε το θεμα. να δεις γιατι σε αποφευγουνε.Αν δεις μετα την συζητηση οτι σε εχουν στην απεξω γραψτους και εσυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66590 από EIMEOTINANE στις 24 Σεπτεμβρίου 2010, 10:52μμ

EIMEOTINANE

Εικονίδιο
μέλος από: 24/9/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
οχι το δευτερο που ειπες δεν ειναι σιγουρο. ξερω πως λενε για γκομενοδουλιες και οχι για μενα. απλα επειδη δεν το θεωρω κατι ιδιαιτερο δεν καταλαβαινω γιατι να μενω εκτοσ. οχι παντα ετσι??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66593 από Epipoleos στις 25 Σεπτεμβρίου 2010, 9:27πμ

Epipoleos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2010
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Δεν ξερω. Παλι μπορειτε να το σηζητησετε το θεμα. Να δεις και εσυ γιατι δεν σου λενε και εσενα.

Εχω και εγω εναν φιλο που οταν βγαινουμε εξω μαζι με την παρεα μου(6-7 ατομα) στελνει μυνηματα στην γκομενα του.Αλλα εκτος απο οτι στελνει μυνηματα,αυτα τα δειχνει μονο σε 2 ατομα και συζητανε για αυτην μονο με αυτα τα 2 ατομα. Εμενα μου την σπάει πολυ αυτος ο τυπος. Δεν νευριαζω που δεν με λεει και εμενα ή δεν μου δειχνει τα μυνηματα(δεν ειναι υποχρεωμενος να το κανει αλλωστε) αλλα μου την σπάει που βγαινουμε σαν παρεα να πουμε τα νεα μας,και απο τα 7 ατομα,καταληγουμε να συζητανε οι 4. Οι αλλοι 3 ασχολουνται με την γκομενα του Βλακα. Ειναι σπαστικο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66663 από 4emo στις 27 Σεπτεμβρίου 2010, 3:26μμ

4emo

μέλος από: 25/4/2008
μηνύματα: 130 αποδεκτές 0
αμα ειστε "κολλητοι'' οπως λες γιατι να μην σου λενε και σενα αφου λενε για γκομενοδουλειες?
εγω στον κολλητο μου που ειχε ποτε σχεση τα λεω ολα και γενικως λεμε για γκομενοδουλειες?
Μηπως δεν ειναι η καταλληλη παρεα?σκεψου το,,
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login