Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειρωνεία είναι να είσαι ναυαγός σ' έναν απέραντο ωκεανό και να πεθαίνεις από δίψα.
Κυριακή, 16 Ιουνίου

τροποι να χασω κιλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #66711 από karpouzi20 στις 28 Σεπτεμβρίου 2010, 9:10μμ

karpouzi20

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
θελω να μου πειτε συγκικριμενους τροπους να χασω κιλα ενα προγραμμα να μπω και εγω στην ριμαδα την διαιτα(σοζ για ορθογραφικα εχω συνιθισει greeklish)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66718 από VeTeRaNoS στις 28 Σεπτεμβρίου 2010, 10:02μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Διάβασε εδώ πως θα χάσεις σωστά βάρος.Αν ψάξεις λίγο στο γκούγκλη θα βρείς και αλλα σχετικά άρθρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66727 από Ronim στις 28 Σεπτεμβρίου 2010, 11:10μμ

Ronim

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
μην κάνετε δίαιτες και τέτοιες βλακείες.το θέμα είναι να μην τρως βλακείες,να τρως σωστά και κανονικές μερίδες.ααα και να αθλήσε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66743 από karpouzi20 στις 29 Σεπτεμβρίου 2010, 6:12μμ

karpouzi20

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
αθλουμε καθημερινα απο τα 10 μου απλα ειχα παρει καποια κιλακια μια περιοδο και τωρα προσπαθωω να τα χασω αλλα ειναι δυσκολο
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #66744 από nikaia7 στις 29 Σεπτεμβρίου 2010, 6:28μμ

nikaia7

banned
μέλος από: 28/9/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μην κανετε διαιτες ρε ουτε να μετρατε θερμιδες και να τρελενεστε
το καλοκαιρι εβαλα 15 κιλα χωρις πλακα

τωρα εχο χασει 20
πως ?

εχω ακολουθησει την σαφη φιλοσοφια:το πρωινο φατω μονος σου,το μεσημεριανο μοιρασου το με τους φιλους σου και το βραδυνο δωστο στον εχθρο σου...

το βραδακι που ερχομουν σπιτι ετρωγα μια σαλατα με ενα μηλο
σε 2 μηνες εχασα 20 κιλα

συναμα πηγενα γυμναστηριο..κυριως αεροβικες ασκησεις και τωρα που ειμαι κομλε κανω και βαρυ και δεν εχω κρεμασει καθολου αντιθετως ψηλωσα

16 χρονων ειμαι...αν εισαι καπου εκει και εσυ ξεκινατο αμεσως γιατι αν μεγαλωσεις θα εχεις αλλα στο κεφαλι σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67633 από Giwrgos-Elsa στις 01 Νοεμβρίου 2010, 1:30μμ

Giwrgos-Elsa

μέλος από: 1/11/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Υπάρχει τρόπος για αδυνάτισμα χωρίς πείνα και αυτό γίνεται με την πρωτείνη. Με την δίαιτα υποβάλουμε τον εαυτό μας σε υποσιτισμό καίγοντας τους μυς μας και τον μεταβολισμό μας. Γι'αυτό μερικοί λένε ότι σε δίαιτα έχασα 10 κιλά και πήρα 20 πίσω.

Αν θέλετε βοήθεια ή ενημέρωση σχετικά, τότε επισκεφτείτε http://www.slim-program.net/herbalife
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67645 από giannisefoa στις 01 Νοεμβρίου 2010, 9:13μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Λοιπόν...Κατ αρχήν να διευκρινήσω ότι εγώ έχασα κιλά με τον λάθος τρόπο...Το σημαντικό είναι όντως να τρως καλό πρωινό,αρκετά καλό μεσημεριανό και πολύ ελαφρύ βραδινό(και όσο πιο νωρίς το φας τόσο το καλύτερο)...Επίσης κάνε αρκετή γυμναστική...Εγώ δεν έχω παέι ποτέ γυμναστήριο(κάνε πους απς,κάτω-πάνω κοιλιακούς και πάρε και ένα μονόζυγο...Αν το χρησιμοποιείς καθημερινά θα δεις διαφορά σε 2 μήνες το πολύ).Επίσης καλό θα ήταν να τρέχεις αρκετά γιατί το τρέξιμο βοηθάει όλο το σώμα να καίει και να σφίγγει...Επίσης να ξέρεις ότι όσο πιο πολύ μυική μάζα αποκτήσεις τόσο πιο πολύ θα τρως και δεν θα παίρνεις(σημαντικό νομίζω)!!!!!Ελπίζω να βοήθησα...Καλή τύχη!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login