Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν τό 'κανα εγώ! Κανείς δε με είδε να το κάνω! Δεν μπορούν ν' αποδείξουν τίποτα! (Bart Simpson)
Κυριακή, 16 Ιουνίου

καρκινος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #67703 από karpouzi20 στις 03 Νοεμβρίου 2010, 5:14μμ

karpouzi20

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
η θεια μου πριν 2 χρονια προσβλιθικε απο καρκινο στο παχυ εντερο.Εκανε καποιες θεραπιες,εχει σταματισει εδω και αρκετους μηνες,τωρα ειναι καλα αλλα εχω ανησιχιες οτι μπορει να παθει κατι.Ο καρκινος τελικα θεραπευεται? και σοζ για τα ορθογραφικα εχω συνιθισει με greeklish
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67704 από Pelvic_Thrust στις 03 Νοεμβρίου 2010, 5:24μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Εξαρταται απ'το ποσο συντομα ξεκινησε την θεραπεια απ'τη τη στιγμη που εμαθε οτι εχει καρκινο.

Ο θειος μου πεθανε τον Μαιο που μας περασε. Ειχε καρκινο στα πνευμονια. Αργισε παρα πολυ να κανει θεραπεια δυστυχως, αλλα ηταν και καπνιστης.

Η διατροφη παιζει σημαντικο ρολο στους καρκινοπαθεις !

Διαβασε αυτο

και αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67736 από jimmas στις 04 Νοεμβρίου 2010, 10:24μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Για τέτοιου είδους θέματα το καλύτερο είναι να απευθύνεσαι κατευθείαν σε ειδικούς γιατί μερικές φορές μπορεί οι απαντήσεις που να παίρνεις να είναι ανακριβείς.

Αυτό που ξέρω εγώ, που μου είχε πει μία γνωστή που έπασχε (και που το έμαθε από άλλους ομοιοπαθείς), είναι ότι ναι μεν θεραπεύεται αλλά υπάρχουν πιθανότητες να εμφανιστεί εκ νέου μετά από χρόνια.

Όπως και νά 'χει, αυτά είναι και κάπως τυχερά είτε με την έννοια της τύχης είτε με την έννοια ότι είναι "γραφτό"... Πάντως εσύ κράτα ψηλά την ψυχολογία σου και σκέψου θετικά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login