Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Κυριακή, 28 Απριλίου

ισια μαλια??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69627 από z-giannis στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 12:27πμ

z-giannis

μέλος από: 7/8/2010
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
καλησπερα... ειμαι 14-15 χρονων εχω εδω και αρκετα χρονια μακρια μαλλια και επιρεασμενος απο καταστασεις σκευτομαι να το κοψω λιγο και να τα ισιοσο 3ερετε με λιγο φραντζα και ετσι... ειναι σγουρα τα μαλλια μου και θα θελουν συνεχια ισιομα... εσεις τ λετε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69628 από tragikos στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 12:36πμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
Φιλε τα σγουρα μαλλια ειναι μπελας στην θεση σου θα τα εκοβα ολα και θα ηρεμουσα και αμα το κανεις θα το δεις οτι θα ανοιξει το προσωπο σου ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69632 από Σηπτικό Βόδι στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 1:30πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
ΟΧΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ!
Τα ΜΑΚΡΙΑ, ΙΣΙΑ μαλλιά σε ένα αγόρι είναι δώρο απ' τον ίδιο τον Freddie Mercury (Θεό που λέτε εσείς).
Σίγουρα δεν μπορώ να είμαι σίγουρος αφού δεν έχω δει πως είναι, αλλά το μόνο σίγουρο για μένα είναι ότι τα μακριά μαλλιά (ιδιαιτέρως τα ίσια) είναι ευλογία και απίστευτο χαρακτηριστικό σε πρόσωπο αγοριού. Για άλλους πάλι μπορεί να θεωρείται λύγδα και ανωμαλία. Να ψοφήσουν.
ΜΗ τα κόψεις. Κάντα φράτζα, όπως σε βολεύει, αλλά αν τα κόψεις θα το μετανιώσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69644 από VeTeRaNoS στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 9:20πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Άστα έτσι εκτός αν τα βαρέθηκες ή αν πιστεύεις οτι δεν σου πάνε πιά.Έχω δεί πολλούς που είχαν μακριά μαλλιά και όταν τα κόψανε ήταν χάλια.Απλός σε κάποιους πάει το μακρύ μαλλί και σε κάποιους όχι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69646 από z-giannis στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 10:41πμ

z-giannis

μέλος από: 7/8/2010
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
τελειως εννοητε πως δεν τα κοβω απλα ειπα να τα κοψω ετσι ωστε να μπορω ισιονοντας τα να μην μ φτανουν ωσ το στομα... το θεμα ειναι πως θα πρεπει να τα ισιονο συνεχεια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69648 από maraki lemee στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 11:01πμ

maraki lemee

Εικονίδιο
μέλος από: 12/11/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
το οτι θα πρεπει να τα ισιώνεις συνέχεια δεν ειναι τόόσο μεγάλο προβλημα γιατι θα το σηνιθίσεις..απλά αμα γινετε συστηματικα θα καταστραφουν τα μαλλια σου στο τελος..για αυτο παρε και ενα spray κατα της θερμότητας..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69657 από AggelosTuDromu στις 29 Δεκεμβρίου 2010, 4:56μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
φιλε εγω ειχα μακρια μαλια κ τα εκοψα κ το εχω μετανιοσει
1)τα μακρια μαλλια σε κρατανε ζεστο
2)ειναι κ γαμω
3)μην τα κοψεις γιατι ετσι :p
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69704 από Verus στις 30 Δεκεμβρίου 2010, 7:24μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Κοίτα, όντως το ίσιωμα είναι μπελάς και εννοείται δεν είναι ό,τι καλύτερο για τα μαλλιά σου (αν τα κάψεις αντε να τα συνεφέρεις μετά!). Βεβαια το σγουρό μαλλί αν το κόψεις σε μεσαίο μήκος πετάει από παντού και δεν ξέρεις πως να το μαζέψεις! Οπότε εγώ προτείνω να τα αφήσεις όπως είναι ή, όπως είπε κα κάποιος παραπάνω, κόψ'τα κοντά να ησυχάσεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69732 από extemepaoki στις 31 Δεκεμβρίου 2010, 3:25πμ

extemepaoki

μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
φιλε μου ειχα μακρι μαλι.. τα εκοψα ετσι οπως λες..δλδ ηταν μακρια αρκετα κ τα εκοψα καπως με φραντζα(ακομα τα εχω αλλα μεγαλοσαν καπως)

εγω δν εχω σγουρο μαλι αρκετα ισιο αλλα οχι το πρασο..
θελω ν σου πω οτι ειναι μπελας η υγρασια κ η ζεστη..γτ οσο κ να τα ισιωνεις αφτα θα φριζαρουν κ θ σου σπασουν τα νευρα! γ μενα αφτη η εποχη χωρις υγρασια ειναι η καλιτερη γ τα μαλια μου..τα ισιωνω κ μενουν ετσι οπως τα εφτιαξα!!
Το καλοκαιρι υδρονεις? φριζαρουν... εισαι σε θαλασσα? φριζαρουν λογο υγφρασιας..!Κ επιδη φανταζομαι οτι στο μικος που λες δν θα πιανονται κοτσιδα.. εχε υποψην αφτα που σου ειπα!


Αμα βρητε λυση σε αυτο πειτε γτ εκνευριζομαι επιδη γινονται χαλια..και μου ερχεται ν τα κοψω..
κ εκτως του οτι μου αρεσουν τα μαλια ετσι οπως τα κανω.. μου λεει η κοπελα μου οτι θ με χωρισει αμα κουρευτω:P HEEELPP!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login