Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τέλειωνε παιδί μου από την τουαλέτα και σταμάτα πια αυτό το ρυθμικό ήχο!
Τετάρτη, 24 Απριλίου

lower :\

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73793 από George13 στις 13 Μαρτίου 2011, 6:17μμ

George13

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
ρε παιδια τον μάιο δινω lower.τα σκορ που χτυπαω μεσα στην ταξη ειναι πολυ χαμηλοτερα απο την βαση.γυρω στο 55-58 και η βαση στο grammar-vocabulary-reading ειναι περιπου στα 65.τι μπου προτεινετε να κανω για να ανεβασω τα σκορ μου πανω απο την βαση για να αρχισω να εχω ελπιδες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73795 από GrandmasterL στις 13 Μαρτίου 2011, 6:44μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Ταινειες στα αγγλικα,σερφαρισμα στο ιντερνετ σε ξενες ιστιοσελιδες,να γυρισεις την γλωσσα του υπολογιστη και του κινητου στα αγγλικα,και γενικα να τα χρησιμοποιεις σε καθε ευκαιρεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73806 από XxXGreGXxX στις 13 Μαρτίου 2011, 10:25μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Ακου φιλε μου και εγω τοσο πιανω. Μαλλον δινεις ECCE. Οτι λεξιλογιο σου εχει δωσει ο καθηγητης ή η καθηγητρια σου διαβασε το και προσπαθησε να μαθεις οσα παραπανω μπορεις. Επισεις οτι τεστακι εχεις κανει και ειδικα στο Grammar ξαναδιαβασετο και τα αποφυγεις τα ελεινα λαθοι. Εαν πιασεις καπου 60 στο GVR και τα πας καλα στο ακουστικο στα προφορικα και στην εκθεση που ειναι γελοια Το περνεις ανετα το πτυχιο :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73809 από nikos200 στις 13 Μαρτίου 2011, 11:34μμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
εγω θα σου πω τι εκανα..οταν εδινα και πριν δωσω για edexcel..μα τον θεο δεν εχω διαβασει ποτε ουτε πριν παω να γραψω διαβασα ομως το πηρα αλλα ειμαι ασχετος κιας εχω το χαρτι..βλεπεις εκει τι κανεις..λιγο αποδω λιγο αποκει..και ολα οκ.. μην εχεισ αγχος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73817 από kwstakis123 στις 14 Μαρτίου 2011, 12:32πμ

kwstakis123

Εικονίδιο
μέλος από: 12/11/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
εσυ μαλλον δινεις τον michigan το οποιο το ειχα δωσει και εγω μαζι με το edexcel και τα ειχα παρει και τα 2..Αν δν αισθανεσαι σιγουρος για το michigan ζητα να σε δηλωσουν και στο edexcel το οποιο ειναι πολυ πιο ευκολο..Τωρα για αυτο που ρωτας πως να ανεβασεις τους βαθμους σου η λυση ειναι μονο μια vocabulary...εγω grammar και εκθεση ημουν εντελως χαλια πολυ συχνα στο fail ή στο before fail(BF) αλλα πιστεψε με το vocabulary με εσωσε..γιατι οι βαθμοι ανεβηκαν στο vocabulary και στα reading επισης βοηθησαν και στο listening και καλυπταν την τρυπα της γραμματικης..επισης εκαναν πιο καλη την εκθεση..Βεβαια για να μαθεις αυτες τις λεξεις θελει πολυ δουλεια και οχι πασαλιματα..Πρεπει να τις γραφεις για να σου μεινουν αλλιως μετα απο 2-3 βδομαδες τις εχεις ξεχασει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login