Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο πιο αποτελεσματικός τρόπος να μάθεις να βρίζεις είναι η οδήγηση.
Κυριακή, 28 Απριλίου

να παω Γυμναστηριο η δεν εχει νοημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74696 από σοφός στις 30 Μαρτίου 2011, 3:23πμ

σοφός

Εικονίδιο
μέλος από: 23/10/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
σκεφτομαι τον τελευταιο καιρο να παω σε ενα γυμναστηριο για να ανοιξουν οι πλατες μου κ γενικα να εχω πιο πολυ δυναμη κ φυσικη κατασταση οσο να ναι γιατι απο οσα ειπα ολα ειναι αντιθετα.το θεμα μου ομως ειναι οτι ειμαι αδυνατος,λιγο πιο πολυ απο το κανονικο αλλα οχι κ υπερβολικα.πιστευτε εχει καποιο νοημα να παω η θα φανει περιεργο αν παω,εγω σαν σκεψη η γενικα ολοι το εχουν οτι πανε αυτοι που θελουν να χασουν κιλα.θα μου πει καμια μλκ ο γυμναστης κ θα γινουμε ρομπα η να παω κανονικα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74697 από VeTeRaNoS στις 30 Μαρτίου 2011, 9:09πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Όποιος σου είπε ότι το γυμναστήριο είναι μονο για αυτούς που θέλουν να χάσουν κιλά πρώτον μην τον ξαναπιστέψεις και δεύτερον πες του ότι είναι βαριά νυχτωμένος!
Θα κανεις πολύ καλο στον εαυτό σου να πας γυμναστήριο να ανοίξουν λίγο η πλάτες σου και να σφύξεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74701 από peterpan στις 30 Μαρτίου 2011, 1:54μμ

peterpan

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 170 αποδεκτές 0
συμφωνω και εγω εχω ιδιο προβλημα εχω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74779 από Christ στις 31 Μαρτίου 2011, 2:59μμ

Christ

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Για να σφιξεις και να δερνεις οποιον σου κουνιεται πας δεν πανε μονο οσοι εχουν προβλημα με τα κιλα τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74844 από giannisefoa στις 01 Απριλίου 2011, 7:31μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Πήγαινε...Νομίζω ότι πλειοψηφία είναι αυτοί που πάνε για να σφίξουν και μειοψηφία αυτοί που πάνε για να χάσουν κιλά...Και στο κάτω κάτω γούστο σου καπέλο σου το γιατί θα πας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74847 από metal angel στις 01 Απριλίου 2011, 8:25μμ

metal angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
εαν θελεις να ανοιξουν οι πλατες σου ξεκινα κολυμβηση..ειμαι κοριτσι..και κανω κολυμβηση εδω και 6 χρονια και εχουν ανοιξει αρκετα οι πλατες μου δοκιμασε το..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74859 από Doctoras στις 01 Απριλίου 2011, 10:55μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(metal angel@01 Απριλίου 2011)
εαν θελεις να ανοιξουν οι πλατες σου ξεκινα κολυμβηση..ειμαι κοριτσι..και κανω κολυμβηση εδω και 6 χρονια και εχουν ανοιξει αρκετα οι πλατες μου δοκιμασε το..

The same with the lady...Το κολυμβητηριο ειναι το καλυτερο και μπορει να σου προσφερει πολλα.Εχω περασει και απο γυμναστηριο αλλα το συνδιαζα παντα με κολυμβηση.Τωρα εχω σταματησει και πιστεψεμαι και μονο το κολυμβητιριο κανει καλη δουλεια.Επισης πολυ καλο ειναι να γραφτεις και σε σχολη kick-boxing.Οχι απαρετητα να πλακωνεσαι απλα για την προπονηση.Ο ξαδεργφος μου παει δυο χρονια τωρα και εχει φτιαξει απιστευτο σομα.Το ιδιο εχω και εγω σκοπο...Καλη τυχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75102 από σοφός στις 06 Απριλίου 2011, 7:05μμ

σοφός

Εικονίδιο
μέλος από: 23/10/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
δεν νομιζω οτι μου παει η κολυμβηση τοσο πολυ γιατι πλεον το βρισκω καπως να παω στα 18 μου κ ασε που δεν ειμαι πολυ καλος.ισως ξεκινησω γυμναστηριο τον αλλον μηνα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75798 από toros locos στις 21 Απριλίου 2011, 10:24μμ

toros locos

banned
μέλος από: 11/2/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Ρε φιλε μην εισαι ευκολοπιστος!
1) Να ξερεις οτι σημασια δεν εχουν τα κιλα που βαζεις αλλα οι επαναληψεις! Το θεμα δεν ειναι να βαζεις ξερω γω 60 κιλα στη μπαρα και να κανεις μια επαναληψη! Το θεμα ειναι να βαζεις ντεμεκ 20 κιλα και να κανεις 13 επαναληψεις!
2)Αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να πας στο γυμναστη σου και να του πεις οτι θελεις ενδυναμωση. Αφου θελεις να κανεις πλατες πες του να σου βαλει περισσοτερες ασκησεις για πλατη και για ωμους!

Και κατι αλλο, πριν ξεκινησεις τις ασκησεις σου να κανεις παντα αεροβιες ασκησεις(τρεξιμο,ποδηλατο) θα ζεσταθουν οι μυες σου και η γυμναστικη θα ειναι πιο ανετη και εκτος αυτου μειωνονται και οι πιθανοτητες τραυματισμου!
Καλη επιτυχια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login