Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τράπεζα είναι το ίδρυμα που σου δανείζει λεφτά αν μπορείς ν' αποδείξεις ότι δε σου χρειάζονται.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

ραδιο αρβυλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74767 από Christ στις 31 Μαρτίου 2011, 10:11πμ

Christ

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
βλεπετε ραδιο αρβυλα, ποια ειναι η γνωμη σας για την εκπομπη αυτη?Εγω βλεπω καθε μερα και γελαω τρελα.Πεφτω κατω χτυπιεμαι.Και φυσικα παιρνω ματι τα δυο ομορφα κοριτσια (ευγενια,χριστινα).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74768 από VeTeRaNoS στις 31 Μαρτίου 2011, 11:45πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Ούτε κρύο ούτε ζεστη μπορεί καμια φορά να τους δω.Ώρες ώρες όμως καταντάνε γελοίοι με τις στημένες ατάκες τους και εκεί είναι που αλλάζω κανάλι, δεν τους αντέχω.Μονο ο Σεβρετάς κάνει καλή πλάκα.Επίσης δεν πάω τον Κανάκι είναι ο πιο ξενέρωτος της παρέας.
Κατά τα αλλα εντάξει καλή προσπάθεια, και οι δύο γκομενίτσες καλά την κάνουν την δουλειά τους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74772 από Σηπτικό Βόδι στις 31 Μαρτίου 2011, 2:20μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Καλοί σε επίπεδο πλάκας. Έχουν δύο μείον που μου τη σπάνε όμως: 1) ο Κανάκης προσπαθεί να τα "χώσει" σε πολιτικούς, κοινωνία κλπ με τις ατάκες και τον τρόπο που θα σκεφτόταν και ένα 5χρονο. Δε του λέω να ψαχτεί πιο πολύ, απλά εφόσον δε μπορεί να το κάνει, να μείνει στη σάτυρα των βίντεο που μαζεύει. Κάνει μπαμ ότι λείπει η Μαλβίνα απ' την τηλεόραση.

Και 2) οι ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ-ΒΑΡΕΤΟΙ-ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ "πρόλογοι" που κάνει ο ίδιος πριν δείξει ένα βίντεο. Εντάξει ρε φίλε, θες να μας εξηγήσεις τι θα δούμε αλλά κάθεσαι 5 λεπτά και μας βγάζεις την παναγία μέχρι να το δείξεις το γαμημένο! Πες δυο λόγια και κάτσε μετά να το σχολιάζεις όση ώρα θες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74991 από toros locos στις 04 Απριλίου 2011, 12:03μμ

toros locos

banned
μέλος από: 11/2/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
δεν μου αρεσουν τοσο! Τους θεωρω σε μερικα (πολιτικα) θεματα απολυτους!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75025 από jimmas στις 04 Απριλίου 2011, 11:09μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Μου αρέσουν αρκετά και αυτά που λέει ο Σηπτικό Βόδι εγώ τα βρίσκω προτερήματα!

Απλά νομίζω πως έχει κάνει κάπως κοιλιά τώρα πια καθώς επαναλαμβάνονται. Δεν μου αρέσει που καθιέρωσαν το "κρύο ανέκδοτο της ημέρας" και με την ίδια πάντα εικόνα: κουβέρτες, καλοριφέρ, κ.λπ. όπως και δεν με τρελαίνουν τα περισσότερα δικά τους αυτοσχέδια βίντεο. Και όσον αφορά τα κορίτσια, είμαι σίγουρος πως υπάρχουν μόνο και μόνο για το οφθαλμόλουτρο γιατί δεν καταλαβαίνω σε τι άλλο χρησιμεύουν με το να βγαίνουν για 1 λεπτό... Λες και δεν θα μπορούσε κάποιος άλλος να διάλεγε να δείξει ένα βίντεο από τηλεθεατή...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75047 από sintele στις 05 Απριλίου 2011, 6:58μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
σύμφωνο με σηπτικό βόδι,,τους βλέπω κάποτε,έχουν πλακα αλλα ώρες ώρες νιώθω πως κάνουν καθαρά αριστερή προπαγανδα και μου την δίνουν στα νεύρα κάποτε και ο λάκης το ίδιο αλλα αυτός δεν το γαμάει τόσο και φενετε πως ξερει και μερικα πραγματα λιγο παραπανο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75051 από Doctoras στις 05 Απριλίου 2011, 7:42μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Μου αρεσαν δεν μου αρεσουν πλεον.Τους παρακολουθω γιατι σπαω πλακα ομως.

Αρνητικα

1)Κατανταει σπαστικο που οσο παει γινεται και ποιο στημενο.Αρχιζει συναιχεια με το κοριτσακι (προς θεου δεν εχω τιποτα με αυτο το αγγελακι)αλλα το εχουν παραμαμησει μετα συνχωρησεως.Το κρυο ανεκδοτο και η σομπα.Αφου ξερουν οτι ειναι παπαριες τι τα βαζουν συναιχια?Το αιδιαστικο δηθεν κολημα του Αντωνη-Κωστακι.
2)Ανουσιες συζητησεις και πραξεις που τρων το χρονο και δηθεν φταιει ο λιγος χρονος που δεν φτανουν στο νουμερο 1. λ.χ το μπεκ (επι 5 λεπτα ετσι και ξεκινησουν).Η τα τραγουδια αλλα 5 στην αρχη..
3)Κανουν εκπομπη περισσοτερο για να σπασουν πλακα μεταξυ τους και αυτο το περναν στο κοσμο αλλα σε αυτο φτετε και εσεις αλλα και εγω που τους βλεπουμε .(οσοι τους βλεπετε τουλαχιστον).
4)Με εκνεβρισε το γεγονος οπου προτρεπαν εμεσα τον κοσμο να παει στην "διαδηλωση" εξω απο το σπιτι του Σημιτη και αν θυμαμε καλα απο του Καραμαλη.Αυτο που με εκνεβρισε ηταν οτι ειπαν (Ο Κανακης)οτι αν ημασα Αθηνα θα ερχομασταν και εμεις πραγμα που ειναι ψεμα.Λες και η βολτες με τον θειο Λατσιο μονο στην θεσαλονικη ειναι...
5)Κανει τα παιδια κυριως να υοθετουν ηλιθειες ατακες και να τις λενε συνεχια...
6)Κανουν αυτους που του παρακολουθουν φανατικα να χανουν την εσθηση του ωραιου κανωντας τους ακαλεσθητους.πχ το να κολλας με το μπεκ και να γελας.Με το βρακι του παγκαλου ,με την σομπα κτλ...

Θετικα

1)Βοηθουνται πολλα φιλανθροπικα υδριματα απο εκει μιας και εχει τηλεθεαση.
2)Διαφημηζει νεα παιδια που ασχολουνται με την μουσικη.
3)Κανουν τον κοσμο να γελαει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75057 από aLani στις 05 Απριλίου 2011, 9:43μμ

aLani

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@05 Απριλίου 2011)
Μου αρεσαν δεν μου αρεσουν πλεον.Τους παρακολουθω γιατι σπαω πλακα ομως.

Αρνητικα

1)Κατανταει σπαστικο που οσο παει γινεται και ποιο στημενο.Αρχιζει συναιχεια με το κοριτσακι (προς θεου δεν εχω τιποτα με αυτο το αγγελακι)αλλα το εχουν παραμαμησει μετα συνχωρησεως.Το κρυο ανεκδοτο και η σομπα.Αφου ξερουν οτι ειναι παπαριες τι τα βαζουν συναιχια?Το αιδιαστικο δηθεν κολημα του Αντωνη-Κωστακι.
2)Ανουσιες συζητησεις και πραξεις που τρων το χρονο και δηθεν φταιει ο λιγος χρονος που δεν φτανουν στο νουμερο 1. λ.χ το μπεκ (επι 5 λεπτα ετσι και ξεκινησουν).Η τα τραγουδια αλλα 5 στην αρχη..
3)Κανουν εκπομπη περισσοτερο για να σπασουν πλακα μεταξυ τους και αυτο το περναν στο κοσμο αλλα σε αυτο φτετε και εσεις αλλα και εγω που τους βλεπουμε .(οσοι τους βλεπετε τουλαχιστον).
4)Με εκνεβρισε το γεγονος οπου προτρεπαν εμεσα τον κοσμο να παει στην "διαδηλωση" εξω απο το σπιτι του Σημιτη και αν θυμαμε καλα απο του Καραμαλη.Αυτο που με εκνεβρισε ηταν οτι ειπαν (Ο Κανακης)οτι αν ημασα Αθηνα θα ερχομασταν και εμεις πραγμα που ειναι ψεμα.Λες και η βολτες με τον θειο Λατσιο μονο στην θεσαλονικη ειναι...
5)Κανει τα παιδια κυριως να υοθετουν ηλιθειες ατακες και να τις λενε συνεχια...
6)Κανουν αυτους που του παρακολουθουν φανατικα να χανουν την εσθηση του ωραιου κανωντας τους ακαλεσθητους.πχ το να κολλας με το μπεκ και να γελας.Με το βρακι του παγκαλου ,με την σομπα κτλ...

Θετικα

1)Βοηθουνται πολλα φιλανθροπικα υδριματα απο εκει μιας και εχει τηλεθεαση.
2)Διαφημηζει νεα παιδια που ασχολουνται με την μουσικη.
3)Κανουν τον κοσμο να γελαει.

same opinion
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75067 από giannisefoa στις 06 Απριλίου 2011, 12:05πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Εγώ έχω να τους δω περίπου έναν χρόνο...Όσο τους έβλεπα γέλαγα αλλά ποτέ δεν είχα την τρέλα που είχαν όλοι...Σταμάτησα να τους βλέπω μια Παρασκευή που λέει ο Κανάκης:παιδιά σήμερα βαριόμαστε να κάνουμε εκπομπή και δεν θα κάνουμε κάτι συγκεκριμένο και λέγανε ανέκδοτα...Δηλαδή κάτσε ρε φίλε...Απολαμβάνεις διασημότητα,κάνεις την πλάκα σου,πληρώνεσαι έναν σκασμό λεφτά εποχή κρίσης που ο κόσμος δεν έχει να φάει και μας το παίζεις κι έτσι;Όχι πείτε μου εσείς την άποψή σας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login