Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα PC χωρίς COBOL και Fortran είναι σαν μια σοκολάτα χωρίς κέτσαπ και μουστάρδα.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Βοηθεια με το κοριτσι που μου αρεσει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #75746 από VagosPower στις 20 Απριλίου 2011, 11:02μμ

VagosPower

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Παιδια μ αρεσει ενα κοριτσι με το οποιο τ παμε πλυ καλα...το ξερει κλπ...κ τα ειχαμε για πλυ λιγο αλλα ημερα μου ειπε πως παιζει κτ μ αλλον κι δεν ξερει αν θα συνεχισουμε...της αφιερωσα δικο μου βιντεακι σδτο youtube...βοηθεια..τη να της πω...τι να κανω..ευχαριστω για τον χρονο σας και Καλο Πασχα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #75780 από metal angel στις 21 Απριλίου 2011, 4:50μμ

metal angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

γεια σου VagosPower.κατα την γνωμη μου νομιζω πως η κοπελια για ν ερθει και ν σ πει οτι παιζει κτ μ αλλον ενω ειστε μαζι πρεπει ν σ δουλευει λιγακι..καλο θα ηταν να απομακρυνθεις για λιγο ωστε να μπορεσει κ αυτη να σκεφτει το θεμα καλυτερα..εαν αποφασισει να μην συνεχισετε τελικα το καλυτερο θα ηταν να την ξεχασεις(ευκολο να το λες δυσκολο να το κανεις το 3ερω) γιατι προφανως αυτη η κοπελα δεν σ αξιζει..Επισης αρχισε λιγο να γινεσε πιο ψυχρος μαζι της αν μπορεις κ θελεις βεβαια ωστε ν καταλαβει τ "χανει"..οσο την φτυνεις τοσο κολλαει λενε τωρα κατα ποσο θα πιασει δεν 3ερω..εξαρτατε απο τον χαρακτηρα της..αυτα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75804 από VagosPower στις 21 Απριλίου 2011, 11:37μμ

VagosPower

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
metal angel σε ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου...μιλουσαμε κανονικα στο τηλεφωνο κλπ καθε βραδυ κ μ ειπε χθεσ οτι τ εχει μ εναν γ να δει τι θα κανω...τ καταλαβα και της ειπα οτι την αγαπαω κ να μν φυγει κλπ...αλλα μετα απο λιγο μ μιλαει ενας κ μ λεει αν τ εχει μ την κοπελα...και του λεω τι σε νοιαζει και ειδα στον τοιχο του ενα μυνημα απο αυτην που τον ελεγε διαφορα οπως δεν θα με αφησεις ποτε κλπ και εγω ειπα οχι αγαπη μου δεν θα σε αφησω και μου λεει οτι δεν ηταν για μενα το μυνημα ηταν για αυτον...και τον εριξα βρισιδια στο chat μετα κ νευριασε...ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ ΘΕΛΩΩΩΩ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login