Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χασμουρητό είναι μια σιωπηλή κραυγή.
Τρίτη, 7 Μαΐου

ακύρωση γραπτού σε παννελήνιες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76875 από kyle στις 12 Μαΐου 2011, 11:40μμ

kyle

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 80 αποδεκτές 0
σήμερα έγραψα το πρώτο μου μάθημα στις παννελήνιες,έγινε ένα λάθος όμως,μας είπαν να γράψουμε την ημερομηνία πάνω στην κόλλα όπου γράφουμε και τις απαντήσεις των θεμάτων,καταλάθος όμως αντί για 12-5-2011 έγραψα 12-4-2011,υπάρχει περίπτωση ακύρωσης γραπτού για αυτό τον λόγο?παρακαλώ απαντήστε μου γρήγορα και εάν είστε σίγουροι γιατί έχω ανχωθεί άπειρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76891 από agapoula στις 13 Μαΐου 2011, 6:12πμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
εκανες ενα απλο και φυσιολογικο λαθος.θα επρεπε να το προσεξουν οι επιτηρητες βεβαια.ηρεμισε ολα οκ την αλλη φορα περισσοτερη προσοχη.α κι αν το θυμηθηκες νωρις θα επρεπε να γυρισεις να το αναφερεις για καλο και για κακο αλλα ενταξει δεν θα ασχοληθουν με αυτο εξαλλου δν εβαλες και λαθος ετος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77125 από giannisefoa στις 18 Μαΐου 2011, 12:38πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Κοίτα η λογική λέει πως δεν υπάρχει πρόβλημα...Δηλαδή στην πραγματικοτήτα το μόνο πιθανό πρόβλημα είναι να θεωρήσουν πως είναι επίτηδες για να "σημαδέψεις" το γραπτό σου.Αλλά απ την άλλη νομίζω 1ον είναι αμελητέο και 2ον θα πρεπε να το χουν δει οι επιτηρητές οπότε θα σου λεγα να μην αγχώνεσαι τόσο... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login