Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Κραυγή απόγνωσης πονεμένου άντρα: Μη μου τους κύκλους τάραττε. Τάραττέ μου τον κύλινδρο.
Τρίτη, 30 Απριλίου

ξανα μπασκετακι σε ομαδα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #78250 από toros locos στις 31 Μαΐου 2011, 1:28μμ

toros locos

banned
μέλος από: 11/2/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια. Ειμαι 17 χρονων και μολις τελειωσα το λυκειο.
Απο μικρος μου αρεσε πολυ να παιζω μπασκετ και ετσι γραφτηκα σε μια ομαδα και εκατσα 8 χρονια. Βεβαια οταν ξεκινησα το λυκειο δε μπορεσα να συνεχισω λογω διαβασματος.
Τωρα μιας και τελειωσα θελω να το ξαναρχισω. Βεβαια ειμαι λιγο αγυμναστος αλλα οκ αυτο βελτιωνεται. Το θεμα μου ειναι αν θα με δεχτει η ομαδα.
Εχει δοκιμασει κανεις απο εσας κατι παρομοιο?Γινεται να με παρουν τωρα? Εστω να με παρουν δοκιμαστικο!
Ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78253 από peterpan στις 31 Μαΐου 2011, 1:56μμ

peterpan

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 170 αποδεκτές 0
Δεν μου χει τύχει προσωπικά αλλά από αυτά που έχω ακούσει από γνωστούς νομίζω γίνεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #78277 από giannisefoa στις 31 Μαΐου 2011, 4:23μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κι εγώ παίζω μπάσκετ σε ομάδα...Κοίτα,αν απευθυνθείς σε ομάδες μικρής κατηγορίας(Γ ή Δ τοπικό σε Αθήνα Θεσσαλονίκη και Β τοπικό σε μικρότερες πόλεις) τότε λογικά θα σε πάρουν(αν έχεις και όρεξη ακόμα πιο καλά) γιατί αυτές οι ομάδες θέλουν παίκτες με όρεξη και πάθος γιατί συνήθως παίζουν παίκτες που δεν μπορούν λόγω δουλειάς ή λόγω του ότι βαριούνται...Αν βέβαια θεωρείς πως μπορείς παρόλο που είσαι αγύμναστος να ανταπεξέλθεις σε πιο δύσκολες καταστάσεις δοκίμασε σε πιο μεγάλη κατηγορία.Αλλά αν λες ότι έχεις να παίξεις από το γυμνάσιο ουσιαστικά σε ομάδα θα πρότεινα μια πιο μικρή κατηγορία γιατί υπάρχει μια διαφορά επιπέδου στο μπάσκετ που παίζεις με συνομίληκους έξω από αυτό που παίζεται σε πρωταθλήματα ανεξαρτήτου κατηγορίας...Αλλά βέβαια εσύ έχεις ακόμα έναν χρόνο στο εφηβικό φυσιολογικά οπότε απλά δες ποιες ομάδες είναι κοντά σου για να πας να δοκιμαστείς...Ελπίζω να βοήθησα!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78294 από toros locos στις 31 Μαΐου 2011, 5:11μμ

toros locos

banned
μέλος από: 11/2/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Έγραψε:(giannisefoa@31 Μαΐου 2011)
Κι εγώ παίζω μπάσκετ σε ομάδα...Κοίτα,αν απευθυνθείς σε ομάδες μικρής κατηγορίας(Γ ή Δ τοπικό σε Αθήνα Θεσσαλονίκη και Β τοπικό σε μικρότερες πόλεις) τότε λογικά θα σε πάρουν(αν έχεις και όρεξη ακόμα πιο καλά) γιατί αυτές οι ομάδες θέλουν παίκτες με όρεξη και πάθος γιατί συνήθως παίζουν παίκτες που δεν μπορούν λόγω δουλειάς ή λόγω του ότι βαριούνται...Αν βέβαια θεωρείς πως μπορείς παρόλο που είσαι αγύμναστος να ανταπεξέλθεις σε πιο δύσκολες καταστάσεις δοκίμασε σε πιο μεγάλη κατηγορία.Αλλά αν λες ότι έχεις να παίξεις από το γυμνάσιο ουσιαστικά σε ομάδα θα πρότεινα μια πιο μικρή κατηγορία γιατί υπάρχει μια διαφορά επιπέδου στο μπάσκετ που παίζεις με συνομίληκους έξω από αυτό που παίζεται σε πρωταθλήματα ανεξαρτήτου κατηγορίας...Αλλά βέβαια εσύ έχεις ακόμα έναν χρόνο στο εφηβικό φυσιολογικά οπότε απλά δες ποιες ομάδες είναι κοντά σου για να πας να δοκιμαστείς...Ελπίζω να βοήθησα!!!!!!!

ρε φιλε πραγματικα και αυτο σκεφτομουν... να παω σε μια μικρη ομαδουλα για να δω.. Κανα site που να εχει τα στατιστικα της καθε ομαδας (εσκανα) ξερεις? Εσυ σε ποια ομαδα παιζεις αν επιτρεπεται?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login