Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μητέρα που εύκολα θυμάται το πρώτο της φιλί, μάλλον έχει μια κόρη μου με δυσκολία θυμάται τον πρώτο της άντρα.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Υδρότας σε μασχάλες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #82339 από psixakias στις 20 Ιουλίου 2011, 12:22μμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Υδρώνω στις μασχάλες και μου την σπάει όταν γαίνετε απο στην μπλούζα... τι να κάνω ? έχω βάλει αυτό το πράμα την ρόδα που μπένει στην μασχάλη και απο το άλλο το σπρέι αλλά τίποτα... το μόνο που καταφέρνουν είναι να μην παιθένουν απο την βρόμα οι τριγύρο μου... :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82382 από zoupi2007 στις 20 Ιουλίου 2011, 11:04μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
κοψε τα χερια σου.... ιλιρινα δεν ξερω τι πρεπει να κανεις , και εγω το παθαινω... θα βοηθουσε μια καλη γνωμη...
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #82387 από Doctoras στις 20 Ιουλίου 2011, 11:49μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γη ειναι και γυριζει...Φωτια ειναι και καιει...Μασχαλες ειναι και υδρωνουν...Που λες δεν μπορεις να κανεις κατι στις μασχαλες σου ετσι ωστε να μην υδρώνουν αλλα θα μπορουσα να σου πω μερικα κολπακια για να αποφευγεις να ζεστενεσαι και να μην υδρώνεις.Πριν πας καπου κανε ενα ντους με χλιαρο νερο.Και μετα σκουπισου καλα.Μην εισε νοπος.Βαλε οτι βαζεις στις μασχαλες σου για τον υδρώτα και μετα φορα ενα φανελακι αμανικο και λεπτο ετσι ωστε να ο υδροτας να μην φενεται και να μην το νιωθεις καν πως υδρωνεις.Μετα φορα μια ανοιχτοχρωμη μπλουζα, το ειδανικο χρομα ειναι ασπρο (σε καμια περιπτωση μαυρο).Και να αποφευγεις τις ναιλον και πολυ στενες.Το φανελακι αν θες μην το φορεσεις αν σου φενεται υπερβολη απλα να ξερεις οτι αν τυχει και υδρωσεις ενω δεν το φορας θα γινεις μουσκεμα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82392 από stefanos1996 στις 21 Ιουλίου 2011, 12:46πμ

stefanos1996

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
"Κουρεψε" λιγο τις τριχες και βαζε αποσμητικο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login