Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δύο τρόποι υπάρχουν για να μην πλήξει ένα νεαρό ζευγάρι την Κυριακή το απόγευμα: ο άλλος είναι να πάει σινεμά.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Ναρκωτικά & Καλλιτέχνες

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #82701 από the_true_hip_ho στις 29 Ιουλίου 2011, 1:18πμ

the_true_hip_ho

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/7/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(sophie19@29 Ιουλίου 2011)
Πιστευεις πως για ενα τοσο ευαισθητο θεμα μπορεις να βγαλεις αξιοπιστες στατιστικες ειδικα οταν μιλαει με συγκεκριμενα ονοματα??
Ο κοσμος των ναρκωτικων δε σε επιλεγει απο τη μουσικη που ακους..δεχομαι οτι μερικες ιδεολογιες που εχουν ατομα με συγκεκριμενες προτιμησεις στη μουσικη μπορει να συμπιπτουν με γεγονοτα οπως τα ναρκωτικα

Αλλα ας μην ειμαστε απολυτοι ελεος!Δε σημενει πως βγαινουν οι υπολοιποι καθαροι ουτε οτι εισαι ραπας η χεβιμεταλας αρα ναι πινεις..


ΥΓ το δευτερο λινκ δεν ανοιγει

το λινκ με το μεταλ η το αλλο τελλος παντων δεν εχει σημασια καταλαβενεις τι λεω το θεμα ειναι οτι ενας ποπ καλυτεχνεις σπανια να ειναι χρηστης πριν κανει καριερα και προς θεου δεν εχω κατι με τους χεβι μεταλαδες η τους ραπερ ισα ισα τραγουδαω μεταλ και μου αρεσει και πολλυ μαλιστα απλα οταν μιλας στατιστικα μιλας στατιστικα εγω παντα ξερω τι λεω και δεν λεω ποτε αρλουμπες που κατεβαζω απο το μυαλο μου απλα υπαρχουν καποιοι παραγοντες που τραβουν πραγματα σε καθε ειδος μουσικης σαν μαγνητης ειναι σαν να λες ποδοσφαιρο χωρις οπαδους και συνθηματα βεβαια δεν ειναι απολητο αυτο ο πανεγιαλυος εχει 10 οπαδους και κανενα συνθημα,ελπιζω να με καταλαβες και συγνωμη αν το ποστ μου φανηκε ρατσιστικο απεναντη σε καποιο απο το δυο η και στα δυο αυτα ιδοι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82711 από sophie19 στις 29 Ιουλίου 2011, 1:38πμ

sophie19

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
σε καταλαβα δεν υπαρχει προβλημα
απλα απο τη στιγμη που γραφεις κατι και δε σε ξερει ο αλλος δεν μπορει να καταλαβει τον τονο που μιλας και γινονται ευκολα παρεξηγησεις..

Σου ειπα μονο σε αυτο διαφωνησα μαζι σου στα υπολοιπα με καλυψες απλα οι στατιστικες σε τετοια θεματα....κατι δε μου κολλαει προσωπικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82717 από petrakos15 στις 29 Ιουλίου 2011, 9:20πμ

petrakos15

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2011
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
γιατι μονο ροκαδες περνουν .......οχι χθες ειδα στην τηλεοραση μια τραγουδιστρια νομιζω ηταν η οποια πεθανε απο την υπερβολικη δοση . και αυτην την ειχε επιρεασει ο αντρας της. Και τι λεμε τωρα ε για 25 και 27 χρονον ανθρωπους!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82773 από egwRe στις 30 Ιουλίου 2011, 12:11μμ

egwRe

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2011
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
αστα να πανε και εγω αυτο αναρωτιεμε :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82780 από silisav1 στις 30 Ιουλίου 2011, 2:02μμ

silisav1

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2011
μηνύματα: 148 αποδεκτές 0
Γιατί για να αντέξουν τόση δημοσιότητα και για να αντέξουν τόσες ώρες στη σκηνή,έτσι κ αλλιώς πέρνουνε ελάάάάχιστη ποσότητα ναρκωτικών κι αυτό είναι ούτως ή άλλως γνωστό.
Αν όμως πάρουν μια φορά λίγο παραπάνω την πατάνε.
Πάρε παράδειγμα την Britney που την έκανε η Paris Hilton να πάρει παραπάνω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login