Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συνείδηση είναι εκείνο το ενοχλητικό πράγμα ανάμεσα σε δυο υπνάκους.
Τετάρτη, 8 Μαΐου

το πνευμα μορα

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91176 από Rookie στις 19 Δεκεμβρίου 2011, 6:36μμ

Rookie

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
μεταξυ υπνου και (ε)ξ-υπν(ι)ου το μυαλο κανει "παιχνιδια" τετοιου ειδους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91313 από kortismortis στις 21 Δεκεμβρίου 2011, 9:42μμ

kortismortis

Εικονίδιο
μέλος από: 1/10/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
hammerskin εισαι ναζι και ετσι???

Σημείωση moderator: Αν ξαναγράψεις άσχετο μήνυμα με το θέμα θα φας ban.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91905 από xrysoulinaki στις 29 Δεκεμβρίου 2011, 9:27μμ

xrysoulinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2010
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
Αυτόπου έχουν "βαφτίσει" μόρα κάποιοι δεν είναι τίποτα άλλο παρά μια προσωρινή παράλυση του εγκεφάλου... και συγκεκριμένα του νευρικου συστήματος... έτσι ξυπνάς αλλά τα βλέφαρα σου δεν ανοίγουν και έτσι βλέπεις αυτό το μαύρο πράγμα που πλησιάζει.... επίσης το σώμα σου δεν μπορεί να κινηθεί για τον ίδιο λόγο... έτσι σου δίνεται η εντύπωση ότι κάτι έρχεται κατα πάνω σου και δεν σε αφήνει να κουνηθείς... Αυτή είναι λοιπόν η Μόρα μας... φιλάκια πολλα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91906 από asap στις 29 Δεκεμβρίου 2011, 9:49μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
γιαυτο παιδακια κατω απο το μαξιλαρι-κρεβατι βαζουμε ενα σακουλακι με ζαχαρι και ονειρα γλυκα..!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92283 από squash στις 02 Ιανουαρίου 2012, 11:37μμ

squash

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
ΜΗΠΩΣ 8Α ΕΙΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΔΕΣ Ή ΕΝΙΩΣΕΣ..?!



ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑ8ΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΡΩΤΑΩ


Υ.Γ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93564 από ntinaki20 στις 21 Ιανουαρίου 2012, 2:22μμ

ntinaki20

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/1/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0



Καλησπερα zemer...Δεν θα έλεγα οτι πιστεύω στα φαντάσματα απλά πιστεύω οτι έξω στον κόσμο θπάρχει κατι πολύ επικύνδινο και δυνατό!
Είχα μία εμπειρία με τη μόρα...δεν μπορουσα να κουνιθω και να ανοιξω τα ματια μου ενω συνγχρονως μου κοβοταν η αναπνωει και ενιωθα οτι θα πεθανω...!Το μόνο που σκεύτηκα να κάνω εκεινη τη στιγμη ειναι να πω τρεις φορες το πατερ ημων απο μεσα μου!Προσφατα έμαθα ο,τι εκτος απο το πατερ ημων μπορεις να πεις τρεις φορες "ο Ιησους Χριστός νικά και όλα τα κακά σκορπά"...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93601 από PhilipEmmil στις 21 Ιανουαρίου 2012, 5:46μμ

PhilipEmmil

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/12/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ntinaki20@21 Ιανουαρίου 2012)



Καλησπερα zemer...Δεν θα έλεγα οτι πιστεύω στα φαντάσματα απλά πιστεύω οτι έξω στον κόσμο θπάρχει κατι πολύ επικύνδινο και δυνατό!
Είχα μία εμπειρία με τη μόρα...δεν μπορουσα να κουνιθω και να ανοιξω τα ματια μου ενω συνγχρονως μου κοβοταν η αναπνωει και ενιωθα οτι θα πεθανω...!Το μόνο που σκεύτηκα να κάνω εκεινη τη στιγμη ειναι να πω τρεις φορες το πατερ ημων απο μεσα μου!Προσφατα έμαθα ο,τι εκτος απο το πατερ ημων μπορεις να πεις τρεις φορες "ο Ιησους Χριστός νικά και όλα τα κακά σκορπά"...




αυτό που λες που σου κόβετε η αναπνοή το έχω πάθει και εγώ αλλά πριν πέσω για ύπνο, για την ακρίβια όταν πάω να κοιμιθώ, λίγο πριν με πάρει ο ύπνος!

αυτό ενωείτε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login