Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εις οιωνός άριστος: Αμύνεστε περί πάρτης.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Στοιχημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94081 από xrysoulinaki στις 31 Ιανουαρίου 2012, 6:07μμ

xrysoulinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2010
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
Ρε παιδια πείτε καμιά καλή ομάδα για στοιχιμα έχω ανάγκη από χρήματα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94145 από sexypandaGR στις 02 Φεβρουαρίου 2012, 1:03μμ

sexypandaGR

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2010
μηνύματα: 219 αποδεκτές 0
Κοπελια μην περιμενεις να βγαλεις τα τεραστια ποσα απο το στοιχημα.Ποιες ομαδες θα παιξεις θα βρεις εσυ.Για να ξεκινησεις να κερδιζεις θελει χρονο και γνωση πανω στο θεμα.Το στοιχημα ειναι μια τεχνη.Εγω θα σε προτεινα να παιξεις over/under μιραζει λευτα.Αλλα καλυτερα κατσε και ψαξε για μια ομαδα τι αποτελεσματα βγαζει και πως παιζει ετσι στο κουτουρου πρεπει να εχεις πολλα κιλα τυχη για να παρεις λευτα.Αλλη λυση ειναι να παιζεις μεγαλες ομαδες οπως barcelona-real και τετοια οι οποιες παντα βγαζουν πολυ καλα αποτελεσματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94248 από giannisefoa στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 3:48μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Εμένα η γνώμη μου είναι μην προσπαθείς να βγάλεις λεφτά απ το στοίχημα...Παίζω συστηματικά 2,5 χρόνια τώρα και το μόνο που καταφέρνω σε βάθος χρόνου είναι να μην χάνω...Για να κερδίσεις πρέπει να έχεις πολύ τύχη και να συμβεί αμέσως...Δηλαδή να μην χάσεις 10-20 φορές και μετά κερδίσεις ένα δελτίο...Τα άτομα που κερδίζουν πολλά λεφτά απ το στοίχημα παίζουν και πολλά!Αυτό να το θυμάσαι πάντα...Μην περιμένεις να βγάλεις χιλιάρικά ποντάροντας 10 και 20 ευρώ...Τώρα αν θες στρατηγική διαφωνώ κάθετα με αυτό που είπε ο φίλος πιο πάνω...Ομάδες του τύπου Ρεαλ και Μπαρτσελόνα δεν αξίζουν για στοιχηματισμό.Για να βγουν λεφτά πρέπει να παιχτούν τεράστια ποσά τα οποία προφανώς δεν διαθέτεις.Όσον αφορά τις ομάδες που θα παίξεις είναι μια δικιά σου επιλογή.Το ποιες αξίζουν και ποιες όχι αλλάζει κάθε αγωνιστική.Επομένως η συμβουλή μου είναι:Αν θες να παίξεις για να γουστάρεις ξεκίνα να μελετάς συστηματικά τι παίζει και ξεκίνα να ποντάρεις.Αλλιώς αν θες να βγάλεις λεφτά μην παίξεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94348 από Pro Gamer στις 06 Φεβρουαρίου 2012, 4:58μμ

Pro Gamer

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2012
μηνύματα: 121 αποδεκτές 0
Εγω απο την εως τωρα πορεια μου στην τεχνη του στοιχηματως καταλαβα οτι το ελληνικο ποδοσφαιρο δεν λεει για στοιχημα και βαζω +1 στον πρωτο με τον οποιο εχουμε και την ιδια φωτο ακυρο.Να παιζεις περισσοτερο ομαδες οχι και τοσο γνωστες εκει δεν στηνουν παιχνιδια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124291 από george77 στις 17 Δεκεμβρίου 2013, 4:07μμ

george77

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Πάντως αν με ρώταγες για την νέα σεζόν (2013-2014) το σιγουράκι της Καλλονής παίζει πολύ, δεν έχει καθόλου Ισοπαλία(το διάβασα αυτό το στατιστικό στο luckybet.gr). Εμένα με πλήρωσε 2 φορές, μια με τον ΠΑΟΚ και μια με τον ΠΑΟ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login