Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο τρόμος είναι ωραία αίσθηση, γι' αυτό προσπαθώ να τρομάξω τον αναγνώστη. Αν δω όμως ότι δεν μπορώ, θα προσπαθήσω να τον φρικάρω. Κι αν δεν μπορώ ούτε να τον φρικάρω θα τον κάνω να σιχαθεί. (Stephen King)
Σάββατο, 15 Ιουνίου

Σχεδιο-graffity στο δωματιο μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #102573 από Rossonero στις 07 Ιουνίου 2012, 1:14πμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους...λοιπον θελω να κανω καποια σχεδια-graffity στο δωματιο μου αλλα μονος(δεν θελω να φωναξω ελαιοχρωματιστες και τετοια)..απο που να αρχισω?να το σχεδιασω το σχεδιο σε ενα χαρτι?και μετα?αμα παω να το κανω στον τοιχο και μου φυγει καμια γραμμη η τιποτα τετοιο και δεν βγει καλο τι θα κανω?μπορω να το κανω καπως πατιτουρα?
Οποιος εχει το μερακι και τις καταλληλες γνωσεις πανω στο θεμα ας μου απαντησει παρακαλω...
Ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #102574 από Aitherovamwn στις 07 Ιουνίου 2012, 1:28πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιπον επειδη το ιδιο το κανε ο κολιτος μου,
πρωτα βρηκε την εικονα να την εχει να μπορει να την κοιταει απο καπου,μετα ζωγραφισε με μολυβι το σχεδιο πανω στον τοιχο ωστε να μπορει να διορθωνει και επειτα με σπρευ και με κατι μαρκαδορους montana..το σχεδιο που ειχε κανει ειναι πολυ μπομπα εχει βγει φοβερο,και ειδικα εκει που ειναι τα montana ειναι φοβερο το χρωμα ακομα και τωρα χρονια μετα!

Επεισης εχω κι εγω γκραφιτυ στο δωματιο μου το οποιο μου το καναν κατι μπογιατζιδες χυπιδες ! :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102577 από Verus στις 07 Ιουνίου 2012, 1:35πμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Κάνε το σχέδιο πρώτα σε χαρτί και μετά κάνε τα outlines με μολύβι στον τοίχο. Αν θα το κάνεις με σπρέυ, βάλε γύρω απ'τα outlines χαρτοταινία, για να μη βγεις έξω απ'τα περιγράμματα. Αν το κάνεις με μαρκαδόρους, δεν είναι απαραίτητη η ταινία.
Αυτά..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102578 από Rossonero στις 07 Ιουνίου 2012, 2:08πμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ ρε παιδια...με βοηθησατε αρκετα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102746 από high_tech στις 08 Ιουνίου 2012, 4:57μμ

high_tech

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
σπρευ στο δωματιο σου;
προσεξε να μην εχεις κανα προβλημα, μια αλεργεια η κατι τετοιο...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102795 από giorgos21 στις 09 Ιουνίου 2012, 12:13μμ

giorgos21

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
φιλεε επιδη εχω κανει και εγω στο δωματιο μου θα σου συστινα να φωναζες καποιον γκραφιτα καλο που να τον εμπιστευεσε !αν πας ακομα σχολειο στανταρ θα βρεις η θα ακουσεις για καποιον γνωστο της περιοχης!εγω απλα του αγορασα τα σπρευ του ειπα τι θελω να μου κανει εκανε ενα σχεδιο και μου αρεσε και το εκανε !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login