Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν αληθεύει ότι πολλά κορίτσια έχουν την τάση να παντρεύονται άντρες που τους θυμίζουν τον πατέρα τους, τότε εξηγείται το γιατί τόσες πολλές μητέρες κλαίνε στους γάμους.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

hosting page

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112542 από Silentattack στις 13 Νοεμβρίου 2012, 7:52μμ

Silentattack

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
ξέρετε κάποια καλή free hosting page ? δοκίμασα αυτήν αλλά μου βγάζει πρόβλημα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #112546 από pantelis20 στις 13 Νοεμβρίου 2012, 9:52μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

000webhost
εχω στήσει 3 site εκεί για δοκιμή. Έχω δοκιμάσει joomla, wordpress, prestashop και opencart. Αλλά απλά τα έστησα να τα δοκιμάσω δεν ξέρω τι θα γίνει αν αρχίσεις και έχεις πολλούς επισκέπτες ταυτόχρονα.

Πάντως εγώ από όλα τα free για δοκιμές εκεί κατέληξα...

Τώρα αν θες κάτι καλύτερο μπορείς να βρεις ελληνικούς σέρβερ με 2 ευρώ όπως στο papaki
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112624 από high_tech στις 15 Νοεμβρίου 2012, 11:25μμ

high_tech

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
κάνε προσοχή, κανονικά ό,τι είναι δωρεάν στο ίντερνετ μπορεί να έχει πρόβλημα: είτε ιούς ή malware, είτε να λειτουργεί αργά ή καθόλου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112632 από pantelis20 στις 16 Νοεμβρίου 2012, 1:34μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
εντάξει τα δωρεάν δεν είναι για επαγγελματική χρήση ούτε καν για προσωπικό σάιτ. το wordpress που είχα στήσει για δοκιμή και με πολλά πρόσθετα (forum, contact forms, facebook login, event calendar, audio etc) μερικές φορές δεν φόρτωνε καθόλου...

Κάνεις τις δοκιμές σου και μετά απλά αγοράζεις χώρο σε έναν σέρβερ και με ftp μεταφέρεις τα πάντα εκεί
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login