Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πάντα αλλάζει ριζικά μια γλώσσα προγραμματισμού τη στιγμή ακριβώς που θα σιγουρευτείς ότι την έμαθες καλά.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Γυμναστική και σώμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120131 από τραγικός στις 10 Μαΐου 2013, 2:48μμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Γεία σας αγαπητά μέλη του φτου,θα ήθελα την βοήθεια σας σε αυτό που θα σας πω παρακάτω.Λοιπόν είμαι 13,5 χρονών 40 κιλά και ύψος 1.58 και θέλω να φτιάξω καλό σώμα πιο γενικά κοιλιακούς,μιας που πλησιάζει και το καλοκαίρι.Σχετικά έχω πολύ καλη διατροφή και από ασκήσεις τώρα δεν ξέρω.Έχω κοιτάξει στο διαδίκτυο πολλά βίντεο σχετικά με κοιλιακούς αλλα δεν βλέπω καλό αποτέλεσμα μέχρι στγμής,αυτά.Ευχαριστώ.
Άς μου μιλήσει κάποιος έμπειρος.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #120136 από Μαύρη ορχιδέα στις 10 Μαΐου 2013, 4:49μμ

Μαύρη ορχιδέα

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2012
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Kαλησπέρα!Λοιπον θα σου πω τα πράγματα σε στάδια.
Εχεις καλά κιλά αλλά για να δείς αποτέλεσμα πρέπει να χασεις λιγα ακόμα απο λίπος αλλα να κερδίσεις σε μυς,δηλαδή πρέπει να χάσεις 2-3 κιλάκια και μετα να αρχίσεις πιο εντατική γυμναστική.Και θα ξαναφτάσεις 40.
1.H διατροφή σου θα πρέπει να αποτελείται κυρίως απο πρωτείνες και φρουτά και λαχανικά,αλλά προσωπικά δεν μαρεσουν και τόσο:Ρ.Προτιμώ πρωι δημητριακα η γαλα η γιαουρτι και μετα απο κανα μισαωρο ενα φρούτο και αυγο (εγω δεν τρώω)μετα οτι έχεις για μεσημεριανό σπίτι με ελάχιστο η καθόλου ψωμί.μετα φρούτα η πορτοκαλάδες και για αντισωματα;) και το βράδυ δυο βραστα αυγά η ομελέτα απο ασπ΄ραδια και ενα χυμό πορτοκάλι. και γάλα πιο αργα.Ολα τα ζυμαρικά σου να είναι ολικής άλεσης και το ψωμί.
2.Γυμναστική,ξεκινας τη διατροφη και μετα απο δυο εβδομαδες παμε καμια 200 κοιλιακους και μονοζυγο και ανα εβδομαδα θα ανεβαινεισ 50 κοιλιακους μεχρι τους 400 αυτο θα το κανεις 4-5 φορεσ την εβδομάδα και τρεξιματακι και καλήπροθερμανση να μην τους καψεις.
3.Ειδη κοιλιακων που προτινω είναι κανονικοί πλάγιοι,κατω κοιλιακοι και ραχαίοι
4.τελος προτινω να κανεισ 30-50 πους απς 3 μερες την εβδομαδα.Αν είσαι τελειως αγυμναστος ξεκίνα πιο μαλακά.
Αυτα απο μένα,κανω πρωταθλητισμο.Αν σε καληψα αποδεκτή και οτι θες είμαι εδω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120160 από τραγικός στις 11 Μαΐου 2013, 10:43πμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ φιλε μου που με βοηθησες:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login