Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν δεν ξέρεις τι θέλεις, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Ποδοσφαιρο η γυμναστηριο?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121292 από Panosmek στις 26 Ιουνίου 2013, 1:41πμ

Panosmek

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/6/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 15 χρονων και φετος οσοι ηταν 15 και πανω εφυγαν απο την ακαδημια και δεν θα συνεχισουν γιατι η ακαδημια ειναι για κατω των 15.Παιζω στη θεση τερματοφυλακα και ειναι ενα απο τα ονειρα μου οταν μεγαλωσω να ειμαι σε μια καλη ομαδα και ο προπονητης μου προτεινε να με στειλει σε ομαδα α' τοπικου αλλα εδω στην καστορια λιγο δυσκολο να βγεις καλος ποδοσφαιριστης και να σε παρουν σε καλη ομαδα.Και δεν ξερω τι να κανω να συνεχισω η οχι επισης ενας φιλος μου που ημασταν στην ιδια ομαδα μου ειπε να παμε γυμναστηριο και δεν ξερω τι να κανω και θελω να ακουσω καμια αποψη απο εσας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121293 από kalakalatom@@to στις 26 Ιουνίου 2013, 1:45πμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
η καστορια δεν εχει νεους ? πηγεννε στο τοπικο και αμα εισαι καλως ανεβαινεις , πιγενε και γυμανστηριο που το κακο να πιγενεις και στα δυο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121294 από Panosmek στις 26 Ιουνίου 2013, 1:47πμ

Panosmek

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/6/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ε ενταξει και τα δυο δεν γινεται ετσι και αλλιως θα παω και λυκειο τωρα θα πηγαινω και αγγλικα φροντιστηριο και ετσι δεν θα εχω πολυ χρονο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121333 από kalakalatom@@to στις 27 Ιουνίου 2013, 2:03πμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
εγω φιλε θα παω 3η λυκειου και θα πιγενω φροντηστηριο 3-4 ωρες την μερα θα πηγενω προπονησεις 2 ωρες την ημερα και γυμναστηριο 1-2 ωρες + το διαβασμα .... αν αγαπας κατι το κανεις ;) αν θελεις να παιζεις ποδοσφαιρο παιξε δεν σε εμποδιζει κανεις πχ αυτες τις 2 ωρες πες που θα κατσεις στον υπολογιστη αφιερωσετες στο γυμναστηριο ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #121341 από -Temeteron- στις 27 Ιουνίου 2013, 10:28πμ

-Temeteron-

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φροντιστήριο με δική σου επιλογή ή στο επιβάλλουν; Αν κάνεις τιποτα παρά τη θέληση σου, επειδή το κάνουν οι άλλοι, επειδή είναι "σωστό", επειδή "πρέπει" ή επειδή οι γονείς σου δεν πρόλαβαν να εκπληρώσουν τα όνειρά τους και το κάνουν μέσω εσού για να επιτύχουν (και καλά) κόφτο και κάνε ότι τραβάει η ψυχή σου. Όπως είπε και ο προλαλήσαντας ο,τι αγαπάς το κάνεις μόνο θέληση θέλει. Παρακαλώ ειλικρινή απάντηση όχι σου ξου μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121345 από Panosmek στις 27 Ιουνίου 2013, 12:30μμ

Panosmek

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/6/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Φιλε Temeteron το φροντιστηριο το κανω με δικια μου επιλογη για να ξερω καλα την αγγλικη γλωσσα και να μπορω να εποικοινωνω με ξενους.Του χρονου θα δωσω για proficiency και θελω να εχω ενα καλο πτυχιο για το μελλον αλλα παρ'ολα αυτα ευχαριστω για την απαντηση...οποτε θα συνεχισω να παιζω!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login