Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θέλω ξύρισμα! ©mountrixas, irc.ftou.gr
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

τρυπα στην μυτη help

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124249 από Λενακι:* στις 13 Δεκεμβρίου 2013, 11:25μμ

Λενακι:*

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας!! Ειμαι ενα 14χρονο κοριτσι και μου εταξαν οτι αν παρω καλους βαθμους θα κανω τρυπα στην μυτη..Τοξερο ειμαι μικρη και εχω χρονια αλλα το ΛΑΤΡΕΥΩ!!! Θελω να κανω με πιστολακι φοβαμαι λιγο την βελον αλλα επισης ανυσηχω για το τι μπορει να γινει διλαδη συμπτωματα..λετε να μην το διακυνδηνευσω?? αν και θελω πολυ να κανω..βοηθηστε με παρακαλω..θελω να καθυσιχασω λιγο τον εαυτο μου και δεν μπορω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124251 από faidra:) στις 14 Δεκεμβρίου 2013, 12:08μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Κι εγώ στα 14 έκανα τρύπα στη μύτη, δεν είναι τίποτα το extreme.Ειδικά αν σκεφτώ πως είναι η σημερινή νεολαία αυτό δεν είναι τίποτα!
Με βελόνα να την κάνεις εννοείται.Όσο για το μετά μην σε ανησυχεί, αν την φροντίζεις (καθαρισμός με ορό,δεν την πιάνεις με βρώμικα χέρια κτλ), όλα καλά θα πάνε! Εμένα φαντάσου το μόνο "πρόβλημα" που μου παρουσίασε τότε, ήταν ένα μικρό σπυράκι,οπότε μην φοβάσαι :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124252 από Λενακι:* στις 14 Δεκεμβρίου 2013, 6:38μμ

Λενακι:*

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ευχαριστω..αλλα θα πρωτιμω με πιστολακι βεβαια απο καλο μαγαζι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124293 από everythingisgoo στις 17 Δεκεμβρίου 2013, 4:34μμ

everythingisgoo

Εικονίδιο
μέλος από: 23/9/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Εγω ειμαι 14 εχω απο τα 13..
ΟΛΕΣ οσες καναν με πιστολακι βγαλανεε ιπλα σοτ σκουλαρικη σπυρακια που ευγει μετα απο πολυ καιρο και πονουσααν παρα πολυ..
Αν θες να κανεις τρυπαα καντην σωστα με βελονα σε ειικο ουτ εμολυνση ουτε τιποτα..αλλιως δενν υπαρχειι λογος..
δεν ποναει καθολουυ ενα τσιμπημα και ενα ακρυυ πεφτει συνηθως αντανακλαστικα σου..
Εμμ κλεισε τ ματια χαλασρωσε


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126953 από mikri diavolina στις 04 Μαΐου 2014, 9:30μμ

mikri diavolina

Εικονίδιο
μέλος από: 4/5/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
emmm...3erw argisa lg na apantisw alla min fovasai den es9anese tipota
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login