Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η βαρύτητα είναι πιο δυνατή το φθινόπωρο. Τότε τα μήλα πέφτουν ομαδικά.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Πρωτοχρονια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124471 από Epistimon στις 31 Δεκεμβρίου 2013, 1:38πμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια...αυριο θα γιορτασουμε το 2014...παω δευτερα λυκειου και θα τα περασω οικογενειακα...αλλα μερικα παιδια της ηλικιας μου θα πανε σε club η σε μπουζουκια. Πρεπει να νιωθω καπως αβολα που εγω δεν θα παω? απο ποια ηλικια και μετα πιστευετε οτι πρεπει να πηγαινουμε σε club πρωτοχρονιατικα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124484 από madness2012 στις 31 Δεκεμβρίου 2013, 7:04μμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Γιατί να αισθάνεσαι άσχημα και γιατί να πηγαίνεις ντε και καλά σε κλαμπ?Κι εγώ δευτέρα γυμνασίου πάω και απλά ίσως μαζευτούμε για κανα χαρτάκι σπίτι μου με μερικά παιδιά και that's all!ούτε που μας αρέσει να πηγαίνουμε εκεί που πάει όλος ο κόσμος γιατί ξέρουμε πως δε θα περάσουμε και τέλεια ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124486 από Rossonero στις 31 Δεκεμβρίου 2013, 8:20μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Δεν πρεπει να κανεις σωνει και καλα οτι κανουν και οι αλλοι...ο καθενας κανει οτι γουσταρει..αλλοι διασκεδαζουν πηγαινοντας σε κλαμπ οπως εγω παραδειγμα αλλοι προτιμουν να καθονται με την οικογενεια τους αλλοι να μαζευονται σε ενα σπιτι και να αραζουν...δεν πρεπει να νιωθεις καθολου αβολα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124503 από M1k3y στις 02 Ιανουαρίου 2014, 5:19πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Θα σου πω την αποψή μου ως 19άρης:

1) Τα κλαμπ και τα σκυλάδικα είναι για το μπούτσο.

2) Τα οικογενειακά τραπέζια κάποιες φορές είναι επίσης για το μπούτσο αλλά κάποιες φορές αξίζουν.

3) Μια λύση είναι να βρεις μια καλή παρέα και να αράξετε όλοι μαζί σε κάποιο σπίτι ή σε κάποιο χώρο όπου παίζει καλή μουσική. Το καλύτερα πάντως είναι τα πάρτυ που οργανώνεις ο ίδιος με τους φίλους σου για αυτές τις περιπτώσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login