Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Φορούσε μια μίνι φούστα τόσο στενή, που με δυσκολία μπορούσα ν' αναπνεύσω!
Πέμπτη, 25 Απριλίου

piercing

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127091 από paranoikos στις 10 Μαΐου 2014, 7:04μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
γεια σας παιδες :3 θελω να κανω ενα piercing κρυφο απο τους γονεις μ γτ γενικα δεν τους αρεσουν και δεν μπορω να περιμενω και ως τα 18 (ειμαι 16) , ετσι οι επιλογες ειναι το septum(αναμες στα ρουθουνια) και το smiley (μεσα απο το ανω χειλος ) αν εχει κανεις ενα απο τα δυο ειδη ας μου πει τι παιζει και γενικα συμβουλες καθως και τι απο τα δυο θα του αρεσε πιο πολυ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127099 από pi8hkos97 στις 11 Μαΐου 2014, 12:08πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Αν φοράς είδη ένα σκουλαρίκι στο αυτί, δεν νομίζω να χρειάζεσαι δεύτερο. Και το ένα είναι υπερβολικό. Αν θες να έχεις ωραία εμφάνιση και να είσαι θεογκόμενος, πήγαινε να γίνεις φέτες. Αν τώρα το θες για στυλιστική εφαρμογή, δεν χρειάζεται να κρύβεσαι, πες στους γονείς σου ότι έχεις πάρει την απόφασή σου και ότι θα πας να το κάνεις, ότι και να λένε. Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα είχα εγώ για σκουλαρίκι στο αυτί (φαντάσου τώρα) και για 1,5 χρόνια δεν με άφηνε ο πατέρας μου, έτσι μια μέρα ξύπνησα κ@υλωμένος και πήγα και έβαλα. Σε πληροφορώ μετά δεν είπε και δεν έκανε τίποτα γιατί δεν μπορούσε κιόλας να κάνει κάτι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login