Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το αρνάκι το σφάζουμε το Πάσχα. Τον υπόλοιπο χρόνο δεν το ενοχλούμε.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Σκουλαρικι και τατου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127951 από chariskal98 στις 07 Ιουνίου 2014, 4:59μμ

chariskal98

μέλος από: 24/5/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ειμαι 16 χρονων. Μεχρι φετος πηγαινα γενικο αλλα απο του χρονου θα επαλ. Ενα προβλημα μου ειναι οτι ειμαι αγυμναστος και θελω να κανω γυμνατικη (οχι γιατι φοβαμαι τους αλλους στο επαλ απλα δεν μου αρεσω ετσι) μπορειτε να μου πειτε ποσο γυμνατικη ειναι καλο να κανω καθε μερα στην ηλικια μου? Επιση οπως εγραψα και στον τιτλο θελω να βαλω σκουλαρικι στο φρυδι και να κανω ενα tattoo στο δεξι χερι γιατι μου αρεσει πολυ. Τι γνωμη εχετε για αυτο και αρεσει καθολου στα κοριτσια? Τελος λετε να με περασουν για κανενα μαγκα-κολωπαιδο στο επαλ εαν κανω tattoo?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #127952 από Darkwin στις 07 Ιουνίου 2014, 5:06μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Βασικά, εγώ στην ηλικία σου, όταν ξεκίνησα γυμναστήριο, πήγαινα 3 φορές την εβδομάδα για 1.30-3 ώρες. Μετά όταν έβλεπα διαφορά και όταν είχα χρόνο πήγαινα καθημερινά. Φέτος όμως με τις Πανελλαδικές δεν είχα και πολύ χρόνο, αλλά θα αρχίσω πάλι σε μια εβδομάδα. Τώρα άμα θες να κάνεις σκουλαρικί στο φρύδι, μια στραβωσιά απο κάτι μάγκες στο ΕΠΑΛ θα την έχεις. Να είσαι σίγουρος. Αλλά για το tattoo έγω σε κανένα χρόνο, όταν το μπράτσο μου έχει γυμναστεί (μην φανταστείς πολύ), θα κάνω ένα μανίκι σε όλο μου το αριστερό χέρι. Βασικά σκέφτομαι να κάνω τώρα το μισό και μετά βλεπουμε. Και δεν είναι μαγκιά το tattoo. Έχει ξεπεραστεί αυτή ιδέα. Και μην νομίζεις οτι στα ΕΠΑΛ παίζει ξύλο όλη την ώρα και όλα αυτά που όλοι νομίζουν. Απλώς θα έχεις μια παρέα, και θα περνάς την ώρα σου με αυτούς και θα περάσει η χρονιά χωρίς τσαμπουκάδες κλπ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127953 από chariskal98 στις 07 Ιουνίου 2014, 5:14μμ

chariskal98

μέλος από: 24/5/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ευχαριστω για την απαντηση σου. Για σκουλαρικι το σκεφτομουν ετσι και αλλιως για 3η λυκειο (που θα ειμαι 18). Για το tattoo σκεφτομαι να κανω για το καλοκαιρι χενα και μετα μονιμο οταν φουσκοσει λιγο παραπανω το μπρατσο οπως ειπες και εσυ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127954 από Darkwin στις 07 Ιουνίου 2014, 5:16μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Ναι όντως, στην αρχή κάνε μια hennah, για να δεις πως είναι. Μην το μετανιώσεις όμως όταν πας και κάνεις κανονικό tattoo.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127955 από Dieftharmenos στις 07 Ιουνίου 2014, 5:41μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Βασικα το tattoo δεν εχει να κανει με γυμνασμενο χερι η αγυμναστο και θα σου προτινα να το αφησεις προς το παρων...εισαι αρκετα μικρος για να εισαι σε θεση να αποφασισεις κατι που θα αλλαξει την αισθητικη του σωματος σου ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login