Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αν οι συνεντεύξεις στις προσλήψεις ήταν αποτελεσματικές, τότε δε θα υπήρχαν απολύσεις.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Ντυσιμο για club

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130829 από Epistimon στις 20 Οκτωβρίου 2014, 8:47μμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια το σαββατο θα παω σε ενα club με τους φιλους μου και θελω να μου πειτε ενα καλο ντυσιμο εκτος απο πουκαμισο....εγω συγκεκριμενα σκεφτομαι να φορεσω μια μπλε μπλουζα polo με γιακα σκουρο μπλε τζιν και μαυρα παπουτσια εσεις τι λετε? και ακομα τι ποτο θα προτεινετε για να παρω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130830 από άσχετος στις 20 Οκτωβρίου 2014, 9:40μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
καλά είσαι..και κάνα σακάκι φόρα..
Δοκίμασε καμιά βότκα με ότι χυμό σου αρέσει ή με αναψυκτικό.Jagermeister είναι καλό αλλά δεν μου αρέσει και πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130833 από Dieftharmenos στις 21 Οκτωβρίου 2014, 2:12πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Πουκαμισακι ωραιο,ανοιχτο,μανικια πανω απο τον αγκωνα,με μια μπλουζα(οχι φανελακι εννοειται) ασπρη απο μεσα,τζιν,σταρακια που να ταιριαζουν.

Αλλιως αυτο που ειπες.

Τι βοτκες και jagair...να πεθανεις θες???Παρε ενα jameson να το ευχαριστηθεις χωρις να χρειαστει να σε τρεχουν στα νοσοκομεια απο το σκετο οινοπνευμα και απο την πιο γλυκια χαζομαρα του κοσμου.

προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #130834 από ScandalousAngel στις 21 Οκτωβρίου 2014, 2:49μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ με τον Diego hardens βάλε ένα πουκάμισο ανοιχτό με μπλουζάκι t-shirt από μέσα. Μπορείς επίσης να το βάλεις και κλειστό έξω από το τζιν όμως. Μην βάλεις σακάκι γιατί θα ζεσταθεις και είναι κάπως μεγαλιστικο. Και το πόλο κκαλό είναι απλά για club το πουκαμισο είναι πιο βραδινο και κατάλληλο ;) Ορίστε και μια γνώμη από μια κοπελα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login